ETL Tester

Sii Polska
Mid
6 000 - 11 700
PLN
brutto / miesiąc (UoP)
8 000 - 16 000
PLN
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Warszawa Wrocław Kraków Lublin Rzeszów Piła Bydgoszcz Gdańsk Poznań Łódź Katowice Częstochowa Gliwice Białystok Remote
Praca zdalna
100%

W naszym Centrum Kompetencyjnym Testing budujemy kilkunastoosobowy zespół Testerów odpowiedzialny za testy integracji wielu systemów (mapowanie, transformacje, transfer danych itp.) jednego z naszych klientów z branży farmaceutycznej.

Kogo szukamy? Testerów manualnych z dobrą znajomością testów ETL, którzy mają praktyczne doświadczenia z narzędziami ETL (np. Informatica Power Center) i bezproblemowo odnajdują się w zapytaniach SQL oraz testowaniu z ich pomocą.

Jeśli ta tematyka Cię interesuje to śmiało aplikuj!

Twoje zadania

  • Tworzenie i wykonywanie scenariuszy testowych oraz przypadków testowych
  • Raportowanie znalezionych problemów i defektów
  • Proponowanie oraz wdrażanie rozwiązań poprawiających efektywność procesu testowego
  • Analiza dokumentacji technicznej

Kogo szukamy?

  • Minimum 2 lata doświadczenia w testowaniu oprogramowania
  • Praktyczna znajomość narzędzi ETL (np. Informatica Power Center)
  • Bardzo dobra znajomość SQL i umiejętność testowania za pomocą zapytań
  • Praktyczna znajomość narzędzi wspierających testy (np. JIRA, HP ALM, TestLink itp.)
  • Dobra znajomość języka angielskiego (minimum poziom B2)
  • Znajomość zagadnień z obszaru hurtowni danych

Umiejętności
ETL
SQL
Zarządzanie projektami
Metodyka
Agile
Możliwość zmiany projektu
Skład zespołu projektowego
10
Testerzy
Testowanie
Testy integracyjne
Testy systemowe
Testowanie manualne
Środowisko pracy
Open space
Pokoje
Elastyczne godziny pracy
Podział czasu pracy
70%
Opisywanie scenariuszy testowych
20%
Wsparcie klienta
5%
Spotkania
5%
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Kuchnia
  • Owoce
  • Gorące napoje
  • Zimne napoje
  • Przekąski
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Książki
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Imprezy integracyjne
  • Pokój relaksu

Sii Polska

Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Poznań, Kraków, Łódź, Lublin, Katowice, Rzeszów, Częstochowa, Piła, Bydgoszcz, Białystok, Gliwice 6000
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .NET
  • C
  • C++
  • C#
  • Python
  • JavaScript
  • React
  • Angular
  • Docker