Java Developer

Power Media
Rekrutacja online
B2B
Warszawa Remote
Praca zdalna
100%

Poszukujemy Java Developera, który pomoże budować, ulepszać i utrzymywać łączność pomiędzy platformą turystyczną, a wiodącymi światowymi markami turystycznymi – od dużych biur podróży, po niezależne butiki.

Klient tworzy największą na świecie platformę (dostępna na 49 rynkach i w 28 językach), ułatwiającą podróżowanie setkom milionów ludzi każdego miesiąca – od planowania, po rezerwację i wyjazd. Aplikacja umożliwia znalezienie ofert zakwaterowania, rezerwację atrakcji, stolików w restauracji, czy znalezienie ciekawych miejsc w okolicy, przy wykorzystaniu rekomendacji innych podróżujących.

Twoje zadania

  • projektowanie i opracowywanie rozwiązań,
  • umiejętność odnalezienia się w złożonych projektach, współpracowanie z wielofunkcyjnymi zespołami i dostarczanie kodu na czas,
  • analizowanie i rozwiązywanie problemów związanych z integracją interfejsu API,
  • poprawianie swojej wydajności przyczyniając się do rozwoju zespołu zautomatyzowanych narzędzi,
  • ulepszanie dokumentacji systemowej dla klientów,
  • rotacyjny dyżur na wezwanie do obsługi łączności sieciowej.

Kogo szukamy?

Wymagania:

  • ponad 3 lata doświadczenia w programowaniu Java,
  • doskonała umiejętność rozwiązywania problemów ze skutecznym debugowaniem złożonych systemów,
  • znajomość systemu Linux i jego standardowych narzędzi,
  • umiejętność konstruowania złożonych zapytań SQL,
  • dobra znajomość protokołu HTTP i innych protokołów internetowych,
  • umiejętność tworzenia skryptów w Perl/Python/Bash lub innych,
  • dobra znajomość j. angielskiego (codzienna praca w międzynarodowym zespole)
  • doskonałe umiejętności komunikacji pisemnej i ustnej z możliwością przejrzystego komunikowania złożonych pojęć.

Umiejętności
Java
Linux
SQL
Python lub Perl lub Bash
Zarządzanie projektami
Metodyka
Scrum/Agile
Możliwość zmiany projektu
Praca z kodem
Code review
Narzędzia
Laptop
Słuchawki
Telefon służbowy
Swoboda doboru narzędzi
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Elastyczne godziny pracy
Podział czasu pracy
Nowe funkcje
70%
Bug fixing
30%
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Bonusy finansowe
  • Premie
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Książki

Power Media

Wrocław 160
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .Net
  • JavaScript
  • Python
  • C++
  • PHP
  • CSS
  • HTML
  • C#
  • RoR