Java Developer - szkółka AEM

Sii Polska
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Szczecin Remote
Praca zdalna
100%

Obecnie poszukujemy Java Developera, który posiada minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe i jest gotowy do dalszej nauki i rozwoju jako AEM Developer.

Nie masz doświadczenia w tym obszarze? Wszystkiego nauczysz się u Nas! Będziesz miał możliwość zrobienia certyfikatu AEM, a także szansę na dołączenie do wąskiego grona ekspertów produktów Adobe – piątego największego producenta oprogramowania na świecie. Na stanowisku AEM Developera będziesz pracować przy rozwiązaniach klasy Enterprise oraz będziesz miał styczność z biznesem i możliwość powiedzenia znajomym, np. że dzięki Twojej pracy można skonfigurować samochód z grupy VW.

Nie wiesz czym jest AEM? AEM (Adobe Experience Manager) to system do zarządzania kontentem (CMS), który pozwala dużym firmom i korporacjom w łatwy sposób budować strony internetowe i aplikacje. Stanowi część rozwiniętego ekosystemu produktów Adobe (Target, Magento, Analytics, DAM).

Projekty wykorzystujące AEM pojawiają się w międzynarodowych organizacjach, które docierają do milionów odbiorców na całym świecie. W ramach Sii rozwijamy np. strony korporacyjne banków, strony informacyjne dostawcy rozwiązań bezpieczeństwa aplikacji czy globalny intranet marki odzieżowej.

Twoje zadania

Typowe zadania związane z budową i rozwojem witryn internetowych, w zależności od projektu mogą pokrywać następujący zakres:

  • AEM Component Development – tworzenie/modyfikacja komponentów, czyli re-używalnych fragmentów strony internetowej
  • AEM OSGi & Services Development – tworzenie/modyfikacja klas działających po stronie serwera
  • Integracja i zasilanie danymi – pobieranie danych z szyny lub innych systemów powiązanych np. dane o produktach z Digital Asset Management, danych analitycznych z Adobe Analytics, danych dotyczących personalizacji treści z Adobe Target, silników indexujących Coveo oraz innych
  • Analiza wydajności i optymalizacja
  • Tworzenie testów automatycznych i deployment zmian na środowiska test/uat
  • Wspieranie Frontend Developerów poprzez wystawianie danych przez GraphQL API w przypadku projektów headless (React czy Angular)
  • Tworzenie edytowalnych template-ów, żeby ułatwić codzienną pracę edytorom treści

  • Doświadczenie jako Developer JAVA, który pracował lub chce pracować przy aplikacjach webowych z min 2. letnim doświadczeniem
  • Chęć rozwoju w pracy przy rozwiązaniach klasy Enterprise
  • Znajomość (lub gotowość do nauki) Apache Sling, Apache Jackrabbit Oak (JCR), Apache Felix
  • Otwartość na naukę i rozwój w niszowych technologiach - AEM
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w pracy z systemami CMS mile widziane
Umiejętności
Java
Apache Sling
Apache Jackrabbit Oak
Apache Felix
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Owoce
  • Gorące napoje
  • Zimne napoje
  • Przekąski
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Książki
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Imprezy integracyjne
  • Pokój relaksu

Sii Polska

Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Poznań, Kraków, Łódź, Lublin, Katowice, Rzeszów, Częstochowa, Piła, Bydgoszcz, Białystok, Gliwice 6000
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .NET
  • C
  • C++
  • C#
  • Python
  • JavaScript
  • React
  • Angular
  • Docker