Senior Java Developer

j-labs sp. z o.o.
Senior
15 000 - 18 000
PLN
brutto / miesiąc (UoP)
20 000 - 23 500
PLN
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Warszawa Remote
Praca zdalna
100%

Opis projektu

[aktualnie praca zdalna, docelowo tryb hybrydowy]

Projekt znajduje się w początkowej fazie rozwoju, a jego celem jest stworzenie systemu obsługującego obszar sprzedaży i płatności.

Narzędzie ma udostępniać użytkownikowi jeden interfejs dla wielu aplikacji.

Jedną z funkcji systemu jest zautomatyzowanie procesu zakupów tak, aby płatność nie była dokonywana przy kasie, tylko za pomocą zarejestrowanej wcześniej karty płatniczej.

W przyszłości system ma działać na stacjach benzynowych na całym Świecie.

Twoje zadania

  • Do twoich zadań należeć będzie rozwijanie nowych funkcjonalności systemu obsługującego obszar sprzedaży (Java 14)
  • Skoncentrowanie na zapewnieniu wysokiej jakości rozwiązań przy zastosowaniu TDD oraz dobrych praktyk (m.in. clean code, code review)
  • Współpraca z zespołami deweloperskimi mi.in. z USA oraz Norwegii
  • Praca w oparciu o metodykę Scrum

Kogo szukamy?

  • Min. 5 lat doświadczenia w programowaniu
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)

Mile widziane:

  • Hibernate
  • Spring Boot
  • Docker

Umiejętności
Java
Azure

Kraków, Warszawa, Monachium 350
Technologie i umiejętności
  • Java
  • JS
  • .NET
  • QA
  • Python