Programista .Net

C#, .NET Framework, .NET CORE,

Nest Bank S.A.
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Warszawa Remote
Praca zdalna
100%

Twoje zadania

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie zmian programistycznych dla Banku,
  • programowanie zmian w środowisku .NET,
  • dokumentowanie wytworzonych zmian,
  • archiwizowanie kodów i naprawa błędów,
  • współpraca z innymi komórkami Banku.

Kogo szukamy?

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (z zakresu IT),
  • minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w komórce IT,
  • bardzo dobra znajomość C#, .NET Framework, .NET CORE,
  • znajomość podstawowych zagadnień związanych z SQL (T-SQL),
  • umiejętność programowania REST, SOAP,
  • znajomość pracy z systemem kontroli wersji Git,
  • umiejętność pisania testów jednostkowych nUnit, xUnit, testów integracyjnych,
  • samodzielność w rozwiązywaniu problemów,
  • znajomość zagadnień związanych z technologią Angular, TypeScript.
  • umiejętność szybkiego uczenia się.

Mile widziana:

  • znajomość narzędzia CI/CD: Jenkins, TeamCity,
  • znajomość technologii Docker.

Warszawa 501 - 1000
Technologie i umiejętności
  • Azure Cloud