Mobile Developer (Kotlin)

Firma produktowa IoT (smart lighting)

Silvair
Mid
10 000 - 16 000
PLN
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Jasnogórska 44, Kraków Remote
Praca zdalna
50%
Płatny urlop
24

Aby umożliwić naszym partnerom - oraz ich klientom - pełne wykorzystanie możliwości inteligentnych sieci oświetleniowych opartych na technologii Bluetooth mesh, opracowaliśmy zaawansowaną platformę usługową dla instalacji smart lighting. W skład platformy wchodzi aplikacja webowa oraz mobilna.

Zespół Mobile tworzy aplikacje, które łączą wszystkie produkty Silvair. Naszym celem jest posiadanie najlepszych aplikacji do zarządzania oświetleniem w przestrzeniach komercyjnych.

Obecnie posiadamy aplikację iOS, która jest szeroko wykorzystywana w instalacjach naszych systemów na całym świecie. Obecnie zdecydowaliśmy się rozszerzyć nasze rozwiązanie, dlatego pracujemy nad zupełnie nową, wieloplatformową aplikacją ze współdzielonym kodem pomiędzy iOS a Androidem. Wierzymy, że Kotlin Native to framework, który pomoże nam zrealizować tę wizję.

Jako członek naszego zespołu będziesz miał_a możliwość zbudowania nowej aplikacji od podstaw. Do rozwiązania będzie wiele wyzwań technicznych i architektonicznych.

Twoje zadania

  • będziesz realizować koncepcję produktu oraz brać odpowiedzialność za kompleksowy proces tworzenia aplikacji wraz z innymi członkami zespołu
  • będziesz uczestniczyć w projektowaniu architektury oraz rozwoju aplikacji
  • będziesz robić code review, pisać testy automatyczne i jednostkowe
  • będziesz uczestniczyć w procesie ustalania jak powinny działać nowe funkcjonalności oraz ich zakres

Kogo szukamy?

  • doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych
  • gotowość do pracy w zespole Agile
  • dbałość o jakość produktu i kodu
  • ciekawość, chęć do nauki i rozwoju
  • dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • doświadczenie we frameworku Kotlin Native
  • doświadczenie w Bluetooth LE
  • doświadczenie w automatyzacji testów
  • znajomość zasad i narzędzi Continuous Integration
  • doświadczenie w innych platformach mobilnych (iOS, inne frameworki międzyplatformowe)

Dlaczego warto z nami pracować?

  • bezpośredni wpływ na tworzenie innowacyjnych rozwiązań używanych na całym świecie
  • wysoka decyzyjność pod względem technologicznym i duży wpływ pod względem produktowym
  • wysokie standardy jakości kodu i dbania o przyszłe utrzymanie w kontekście rozwijanie własnego, wielkoskalowego produktu
Umiejętności
Kotlin
Kotlin Native
Zarządzanie projektami
Metodyka
Kanban
Decyzje architektoniczne podejmuje
zespół, PO
Technologię wybiera
zespół, PO
Software do zarządania projektami
JIRA, Confluence
Skład zespołu projektowego
3
Programiści
1
Project Managerowie
1
Designerzy
Praca z kodem
Git
Kontrola wersji
Ustalone konwencje w kodzie
Code review
Pair programming
Statyczna analiza kodu
TDD
BDD
Metryki kodu
Baza wiedzy
Testowanie
Testy jednostkowe
Testy integracyjne
Testy systemowe
Testowanie manualne
Automatyzacja testów
CI
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Osobista szafka
System operacyjny
Środowisko pracy
Open space
Pokoje
Elastyczne godziny pracy
Wyjazdy służbowe
Podział czasu pracy
Nowe funkcje
70%
Spotkania
15%
Samorozwój
10%
Bug fixing
5%
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Kuchnia
  • Gorące napoje
  • Zimne napoje
  • Lunche
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Książki
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Prysznic
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne

Proces rekrutacji

Rozmowa z rekruterem
Rozmowa techniczna
Rozmowa z managementem

Silvair

Kraków 50
Technologie i umiejętności
  • embedded
  • mobile
  • cloud