Junior Ruby on Rails Developer

Własny produkt, jakość kodu

Infakt
Junior
5 000 - 7 500
PLN
brutto / miesiąc (UoP)
6 000 - 9 000
PLN
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Szlak 49, Kraków
Praca zdalna
80%
Płatny urlop
20-26

Cześć, nazywam się Sebastian Bobrowski. W inFakcie kieruję działem IT i jestem odpowiedzialny za jego rozwój.

Praca z nami to:

  • na bieżąco aktualizowane wersje Ruby (2.5-2.7), Ruby On Rails (6.0-6.1) i PostgreSQL (11.9)
  • nowoczesne rozwiązania takie jak hosting w AWS, CDN, k8s, GithubActions, Buddy.works, HoneyBadger, ReactJS
  • duże skupienie na bezpieczeństwie aplikacji (regularne audyty, aktualizacje Ruby/Rails/gems, dependabot, szkolenia devefloperów w Niebezpieczniku i Sekuraku)
  • architektura oparta o mikroserwisy i komunikację RabbitMQ/RestAPI,
  • Tech Lead, z którym na co dzień pracujesz, na czele każdego zespołu
  • code review jako kluczowy element wdrażania nowego kodu,
  • bycie częścią 20-osobowego działu IT (5 zespołów po 2-4 developerów + testerzy)
  • spotkania wewnątrz IT, na których rozmawiamy o rozwiązaniach z ostatnich sprintów, ciekawostkach i planach technologicznych
  • LeSS (skalowalny Scrum), gdzie na wspólnym review całej firmy (marketing, sprzedaż, obsługa klienta i IT) pokazujemy, co nowego dostarczyliśmy Klientom
  • poukładane środowisko pracy przyjazne developerom, np. dedykowane środowiska testowe, code review, stale rozwijane testy automatyczne
  • jasno opisana ścieżka rozwoju (poziomy developera inFakt) oraz wdrożenia do zespołu
  • elastyczny czas rozpoczęcia pracy (między 7.00 a 10.00, jak Ci wygodnie) oraz tryb hybrydowy, jeśli chodzi o miejsce pracy (biuro – dom)

Zespół do którego trafisz:

  • rozwija naszą własną aplikację do fakturowania i księgowości infakt.pl, nr 1 na polskim rynku,
  • tworzy rozwiązania używane na co dzień przez kilkadziesiąt tysięcy polskich przedsiębiorców
  • składa się z dwóch Developerów, Tech Leada, Testera, UX designera, Specjalisty Księgowego i Product Ownera,
  • współpracuje z innymi zespołami Ruby, zespołem mobilnym (iOS, Android) i infrastrukturalnym
  • wdraża funkcjonalności, których finalny kształt uwzględnia feedback od zespołu developerów, więc Twoja opinia ma znaczenie
  • pracuje nad jasnymi celami, które sam określa co kwartał
  • dzieli się wiedzą, wspiera i realizuje cele.

W InFakcie czekają na Ciebie:

  • MacBook Pro i dwa dodatkowe monitory
  • Techniczna i rozwojowa biblioteczka
  • Ubezpieczenie zdrowotne dla Ciebie i Twojej rodziny/partnera
  • Szkolenia online krajowe i zagraniczne (droga nowoczesnego architekta)
  • Kartę Multisport Benefit
  • Zadaszony parking rowerowy + prysznic
  • komfortowe biuro w centrum Krakowa (obecne w wersji hybrydowej)
  • Wygodne krzesło 🙂 (może dbać o Twój kręgosłup również podczas pracy zdalnej)

Twoje zadania

Szukam właśnie Ciebie, jeśli:

  • masz doświadczenie przy tworzeniu aplikacji w Ruby On Rails działających produkcyjnie
  • znasz dobrze Ruby’ego, Railsy, GITa, JavaScript
  • znasz podstawy bezpieczeństwa dla aplikacji www
  • umiesz i chcesz wnieść świeże spojrzenie na tworzenie aplikacji, zapewniające skalowalność, bezpieczeństwo i dobrą architekturę
  • trakcie realizacji zadań dbasz o całość projektu, uwzględniasz wpływ swojej pracy na efekt końcowy

Umiejętności
Ruby on Rails
PostgreSQL
JavaScript
Git
RSpec
AWS
RabbitMQ
Docker
Zarządzanie projektami
Metodyka
LeSS (skalowany Scrum)
Decyzje architektoniczne podejmuje
Tech Lead z którym na codzień pracujesz
Technologię wybiera
Zespół Tech Leadów
Liczba równoległych projektów
1
Software do zarządania projektami
JIRA
Możliwość zmiany projektu
Skład zespołu projektowego
3
Programiści
1
Project Managerowie
1
Testerzy
1
Designerzy
Praca z kodem
GIT
Kontrola wersji
Ustalone konwencje w kodzie
Code review
Pair programming
Statyczna analiza kodu
Metryki kodu
Baza wiedzy
Testowanie
Testy jednostkowe
Testy integracyjne
Pentesty
Testowanie manualne
Automatyzacja testów
CI
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Osobista szafka
Swoboda doboru narzędzi
System operacyjny
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Pokoje
Elastyczne godziny pracy
Podział czasu pracy
Nowe funkcje
60%
Samorozwój
10%
Wsparcie klienta
10%
Spotkania
10%
Bug fixing
10%
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
  • Przekąski
  • Lunche
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Książki
Parking
  • Parking dla rowerów
Pakiet relokacyjny
  • Wskazówki adaptacyjne
  • Pomoc w szukaniu mieszkania
  • Premia za dołączenie
  • Kursy językowe
Inne
  • Prysznic

Proces rekrutacji

- 10 dni
rozmowa telefoniczna (15 minut)
rozmowa merytoryczna via zoom
rozmowa merytoryczna w biurze

Infakt

Kraków 50
Technologie i umiejętności
  • Ruby
  • Ruby on Rails
  • ReactJS
  • jQuery
  • AWS
  • PostgreSQL