Inżynier Wsparcia Technicznego

S&T
Mid
Do 5 500
PLN
brutto / miesiąc (UoP)

Rekrutacja online
Umowa o pracę
Kraków
Płatny urlop
tak

S&T to jeden z największych integratorów IT w Europie Środkowo-Wschodniej.

W Polsce firma koncentruje się na implementacji technologii IT w obszarze infrastruktury sprzętowej i rozwiązań sieciowych. Wdrażamy również systemy do zarządzania przedsiębiorstwem klasy ERP, APS, BI oraz EAM. S&T świadczy także usługi z zakresu projektowania dedykowanych aplikacji biznesowych.

Twoje zadania

Poszukujemy specjalisty IT, który będzie zapewniać pracownikom banku odpowiednie wsparcie w rozwiązywaniu problemów technicznych związanych ze sprzętem oraz oprogramowaniem.

Jakie będę Twoje główne obowiązki?

  • Bezpośrednie oraz zdalne wsparcie techniczne użytkowników końcowych.
  • Instalacja sprzętu i popularnych aplikacji desktopowych.
  • Współpraca z wewnętrznym działem IT.

Kogo szukamy?

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Znajomości i zrozumienia infrastruktury IT
  • Doświadczenia w zakresie instalacji sprzętu oraz rozwiązywania problemów związanych ze sprzętem i oprogramowaniem
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (klient anglojęzyczny)

Mile widziane:

  • Znajomości i doświadczenia z Active Directory oraz systemem ticketowym
  • Wiedzy technicznej umożliwiającej identyfikację i rozwiązywanie problemów związanych z oprogramowaniem, sprzętem i sieciami komputerowym.

Umiejętności, które doceniamy:

  • komunikatywność
  • samodzielność i odpowiedzialność za powierzone tematy
  • asertywność
  • kiedy lubisz ludzi :)

Dlaczego powinieneś do nas aplikować?

  • Jesteśmy stabilną firmą, która nie ucierpiała z powodu koronawirusa.
  • Oferujemy umowę o pracę.
  • Dofinansowanie do pakietu medycznego dla Ciebie i Twojej rodziny.
  • Dofinansowanie do karty sportowej.
  • Możliwość bezpłatnej nauki języka angielskiego.
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia.
Umiejętności
Windows 10
WAN lub LAN
Dell
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Osobista szafka
Telefon służbowy
System operacyjny
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Open space
Wyjazdy służbowe
8:00 - 16:00
Godziny pracy biura
Podział czasu pracy
Aktualizacje i instalacja sprzętu i oprogramowania
60%
Wsparcie klienta
20%
Samorozwój
10%
Spotkania
10%
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
Inne
  • Pokój relaksu

Proces rekrutacji

- 7 dni
Rozmowa telefoniczna w j.angielskim z rekruterem
Rozmowa z rekruterem i managerem odpowiedzialnym za projekt
Rozmowa z klientem
Zatrudnienie w S&T

S&T

Warszawa 400
Technologie i umiejętności
  • Java
  • SQL
  • .NET