PHP Developer

100% Remote

Digital Colliers
Senior
12 000 - 24 000
pln
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B
Kraków Warszawa Gdańsk Remote
Praca zdalna
100%
Płatny urlop
20

Celem projektu jest zbudowanie innowacyjnej platformy reklamowej działającej w chmurze. Platforma będzie wyświetlać reklamy w oparciu o wiele kryteriów związanych z zachowaniem i lokalizacją użytkownika. Zespół składa się z programistów PHP, programistów JavaScript i pracuje w Scrumie.

Twoje zadania

Jesteśmy producentem oprogramowania z siedzibą w Krakowie, który świadczy usługi tworzenia stron internetowych klientom na całym świecie.

Jako członek naszego zespołu oczekujemy od Ciebie ogólnej wiedzy na temat tworzenia stron internetowych i doświadczenia w tworzeniu nowoczesnych aplikacji internetowych. Do twoich obowiązków będzie należał głównie rozwój nowych funkcji i naprawianie błędów, ale także omawianie rozwiązań technicznych, wspieranie PO oraz pomoc w definiowaniu wymagań biznesowych. Dążenie do rozwoju i chęć wywarcia realnego wpływu na architekturę aplikacji będzie zdecydowanie dużym plusem. Jesteśmy szczególnie otwarci na długoterminową współpracę i najlepiej byłoby, gdybyśmy byli na pokładzie na nadchodzące lata.

Jeśli jesteś pasjonatem tego, co robisz, zawsze chcesz nauczyć się czegoś nowego i nie boisz się wyzwań,  Digital Colliers  to właściwe miejsce dla Ciebie.

Umiejętności
PHP
Symfony
Laravel
OOP
SQL
REST
GraphQL
Unit Testing
Integration Testing
Zarządzanie projektami
Metodyka
SCRUM
Decyzje architektoniczne podejmuje
Zespół
Technologię wybiera
Zespół
Liczba równoległych projektów
1
Software do zarządania projektami
JIRA
Skład zespołu projektowego
7
Programiści
3
Designerzy
Praca z kodem
Code review
Pair programming
TDD
Testowanie
Testy jednostkowe
Automatyzacja testów
Narzędzia
Laptop
System operacyjny
Środowisko pracy
Podział czasu pracy
Nowe funkcje
60%
Spotkania
20%
Samorozwój
10%
Dokumentacja
10%
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny

Kraków 20-30
Technologie i umiejętności
  • Java
  • Kotlin
  • Vue.js

Poznaj nas

Magda
IT Recruitment Specialist
Bartek