Senior Java Developer

Microservices

Euvic
Senior
20 000 - 25 000
pln
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B
Remote
Praca zdalna
100%

Celem projektu jest rozwój aplikacji dla jednego z amerykańskich banków inwestycyjnych. Aplikacja zbiera dane o portfelach inwestycyjnych z różnych systemów. Projekt daje możliwości pracy w rozbudowanym środowisku korporacyjnym oraz tworzenia innowacyjnych rozwiązań, które wzbogacą funkcjonalność aplikacji.

Twoje zadania

  • Wdrażanie nowych funkcjonalności.
  • Projektowanie, analiza i wdrażanie zmian w architekturze
  • Wykorzystanie dobrych praktyk i wzorców projektowych, wymagań biznesowych i technicznych na co dzień
  • Współpraca z kierownikiem projektu
  • Praca w środowisku biznesowym - współpraca z Architektem i partnerami biznesowymi
  • Dbanie o wysoką jakość kodu, przeprowadzanie procesów code review

Kogo szukamy?

  • Min. 5 lat doświadczenia w pracy jako Java Developer
  • Profesjonalne, wysoce analityczne podejście z umiejętnością rozwiązywania problemów
  • Doświadczenie w Java SE/EE
  • Doświadczenie w pracy z architekturą Microservices
  • Doświadczenie z uporządkowanymi danymi i strumieniem danych
  • Zaawansowana znajomość DB / SQL
  • Doświadczenie w modelowanie danych - model obiektowy dla dystrybucji danych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)

MILE WIDZIANE

  • Doświadczenie w projektach w sektorze bankowym
  • Znajomość Spark Framework

Umiejętności
Java
Java SE lub EE
DB lub SQL
język angielski
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Słuchawki
System operacyjny
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Kuchnia
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Książki
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne

Euvic

Gliwice, Opole, Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Częstochowa, Toruń, Warszawa, Wrocław 600+
Technologie i umiejętności
  • .NET
  • Java
  • QA