Python Developer (Payments Team)

Booksy
Mid
10 000 - 15 000
pln
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B
Remote
Praca zdalna
100%
Płatny urlop
26 dni/rok

Jako Python Developer w Booksy dołączysz do zespołu Payments zajmującego się:

  • Budową systemu płatności online, które umożliwiają użytkownikom Booksy w Europie i Stanach Zjednoczonych płatności za usługi za pomocą aplikacji;
  • Implementacją nowych integracji płatniczych w celu rozszerzenia oferty dla użytkowników;
  • Testowaniem nowych koncepcji na zbudowanie łatwiejszego oraz bardziej intuicyjnego flow płatnościowego dla użytkowników;
  • Utrzymaniem oraz rozwojem obecnych integracji.

Twoje zadania

  • Tworzenie i dostarczanie oprogramowania, utrzymanie i rozwój aplikacji;
  • Udział w procesie analizy nowych funkcjonalności;
  • Udział w pracach zespołu programistów przy rozwoju aplikacji w tym udział w testach;
  • Przegląd i weryfikacja kodu oraz wyników pracy pozostałych członków zespołu;
  • Odpowiedzialność za jakość i stabilność dostarczanego produktu;
  • Wykonywanie prac wdrożeniowych.

Kogo szukamy?

Nasze oczekiwania:

  • Co najmniej 3 lata komercyjnego doświadczenia pracy w języku Python;
  • Posiadanie wiedzy teoretycznej dotyczącej programowania;
  • Umiejętność programowania w języku Python na wysokim poziomie;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1/B2.

Umiejętności
Django
REST API
Python
Celery
Elasticsearch
SQL
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Elastyczne godziny pracy
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Książki
Inne
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne

Booksy

Warszawa, Bielsko-Biała, Katowice 500
Technologie i umiejętności
  • Python
  • JavaScript
  • Vue.js