Administrator Bezpieczeństwa Systemów

Asseco Poland S.A.
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Bydgoszcz Zdalnie
Praca zdalna
100%
Płatny urlop
20/26 dni(w zależności od umowy)

Twoje zadania

Czym będziesz się zajmować:

  • Opracowywaniem i utrzymywaniem standardów i wymagań bezpieczeństwa dla środowiska IT
  • Bezpośrednim zaangażowaniem w realizację procesów zakupowych, wdrożeniowych i konfiguracyjnych komponentów środowiska IT oraz architektury sieciowej
  • Rekomendowaniem i wdrażaniem systemów bezpieczeństwa, w tym systemu klasy SIEM oraz organizacją procesu obsługi alertów w tych systemach
  • Monitorowaniem nowych zagrożeń dla środowiska IT i proponowaniem rozwiązań organizacyjnych, systemowych czy konfiguracyjnych celem ograniczania ryzyka
  • Obsługą incydentów bezpieczeństwa środowiska IT
  • Udziałem w projektach oraz wsparciem dla innych komórek Asseco w zakresie swoich kompetencji

Wzmacniamy zespół w zakresie rozwoju kompetencji wyznaczania i wdrażania standardów bezpieczeństwa outsourcingu usług finansowych.

Masz już doświadczenie we wdrażaniu i administrowaniu rozwiązaniami w obszarze bezpieczeństwa systemów? Dodatkowo może interesujesz się bezpieczeństwem usług chmurowych? Chcesz kontynuować lub rozwijać swoje umiejętności przy systemach dla bankowości, z których na co dzień korzystają miliony użytkowników?
Jeśli tak – aplikuj i dowiedz się więcej.

Wszystkie rekrutacje prowadzimy online.

Co będzie Ci potrzebne, aby móc wykonywać powierzone zadania?

Konieczne:

  • Min. 3 lata doświadczenia na stanowisku Administrator lub Architekt Bezpieczeństwa Systemów IT
  • Doświadczenie w opracowywaniu oraz utrzymywaniu aktualności standardów i wymagań bezpieczeństwa środowiska IT
  • Umiejętność rekomendowania i doświadczenie we wdrażaniu systemów bezpieczeństwa, w tym systemu klasy SIEM
  • Doświadczenie przy obsłudze incydentów bezpieczeństwa środowiska teleinformatycznego
  • Umiejętność kreatywnego podejścia do realizacji wdrażanych rozwiązań i otwartość na wyzwania
  • Dokładność, rzetelność i zaangażowanie w realizowane zadania

Mile widziane:

  • Doświadczenie i kompetencje w zakresie bezpieczeństwa usług chmurowych
  • Doświadczenie we wdrażaniu systemów do zarządzania użytkownikami oraz rozwiązań klasy PAM
  • Doświadczenie w audytach i testach rozwiązań IT
  • Certyfikaty potwierdzające posiadane kompetencje (np. CISSP)
Testowanie
Testy jednostkowe
Testy integracyjne
Testy systemowe
Testy wydajnościowe
Testowanie manualne
Automatyzacja testów
CI
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Osobista szafka
Swoboda doboru narzędzi
System operacyjny
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Pokoje
Elastyczne godziny pracy
6 - 20
Godziny pracy biura
Podział czasu pracy
Nowe funkcje
60%
Samorozwój
20%
Spotkania
10%
Dokumentacja
10%
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Kuchnia
  • Gorące napoje
  • Owoce
Rozwój
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Imprezy integracyjne
  • Prysznic
  • Pokój relaksu

Proces rekrutacji

1. rozmowa telefoniczna 2. spotkanie rekrutacyjne (online)

Rzeszów, Warszawa, Gdynia, Katowice, Łódź, Opole, Kraków, Bydgoszcz, Wrocław, Poznań, Gliwice, Bielsko-Biała 2700
Technologie i umiejętności
  • Java
  • JavaScript
  • C#