Czym zajmuje się zespół Digitalizacji Procesów w mBanku?

Zespół zajmuje się digitalizacją, automatyzacją i optymalizacją procesów biznesowych z wykorzystaniem platformy BPM (tzw. low-code/no-code). Zespół realizuje kompleksowo proces deweloperski tj. prowadzi warsztaty z biznesem (analiza biznesowa), konfiguruje procesy na platformie BPM, integruje inne systemy, wytwarza testy automatyczne oraz koordynuje testy biznesowe oraz wdrożenia na środowiska. Wspiera użytkowników końcowych i bierze czynny udział w utrzymaniu i rozwoju istniejących procesów. Kilkuosobowe zespoły są multikompetencyjne, a ich członkowie posiadają różne umiejętności, które się wzajemnie uzupełniają. Wspólnie, w przyjaznej atmosferze pracujemy na sukces bazując na metodykach zwinnych (Scrum).

Oferujemy:

  • Udział w programie stażowym z perspektywą kontynuacji pracy w mBanku po zakończonym stażu (zdecydowana większość stażystów dołącza do komercyjnych projektów realizowanych w mBanku)
  • Realizację realnego projektu biznesowego w ramach stażu – nastawienie na praktykę, ćwiczenia i pracę zespołową
  • Kompleksowe szkolenie narzędziowe od podstaw z konfiguracji na platformie BPM oraz narzędzi powiązanych
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, karty sportowej, ubezpieczenie na życie
  • Pracę w modelu hybrydowym (z przewagą pracy zdalnej) zarówno podczas stażu, jak i po jego zakończeniu
  • Wynagrodzenie w wysokości 4.000 – 5.000 zł brutto
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Rozpoczęcie programu stażowego najpóźniej od 1 lutego 2023

Bardzo dobrze
Analityczne myślenie
Początkujący
BPMNBPM Platform CSS/HTMLSQL

Jakie będą Twoje zadania i czego się nauczysz?

  • Wspieranie analiz biznesowych, przygotowywanie wymagań, mapowanie procesów, tworzenie makiet
  • Udział w warsztatach z zespołami biznesowymi i operacyjnymi odpowiedzialnymi za procesy biznesowe w banku
  • Konfiguracja procesów na platformie low-code (tworzenie logiki działania procesu, formularzy dla użytkowników, szablonów maili oraz dokumentów)
  • Tworzenie dokumentacji, scenariuszy testowych oraz testowanie wytwarzanych rozwiązań
  • Dbanie o utrzymywanie standardów i wysokiej jakości implementowanych rozwiązań

Profil kandydata/-ki

  • Umiejętności analitycznego myślenia i dostosowywania komunikacji do różnych odbiorców
  • Otwartość i chęć pracy zespołowej, nastawienie na wspólne osiąganie celów
  • Absolwenci uczelni technicznych (preferowane kierunki: matematyka, informatyka, ekonometria) lub studenci ostatniego roku studiów
  • Biegła znajomość j. polskiego

Mile widziane podstawy:

  • Programowania w dowolnym języku programowania, szczególnie w zakresach: typów danych, typów tablicowych, iteracji (pętle iteracyjne), konstrukcji warunków logicznych (AND, OR, NOT)
  • Wiedzy o systemach klasy BPM
  • Zwinnych metodyk zarządzania projektami
  • Notacji BPMN
  • Języka zapytań SQL, XML, CSS, HTML oraz relacyjnych baz danych
  • Zasad i standardów UX
  • Języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

Pakiety i dofinansowania

  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
  • Pakiet sportowy
  • Szkolenia
  • Kursy językowe
  • Pakiet sportowy dla rodziny
  • Konferencje
  • Książki

Udogodnienia w biurze

  • Parking dla samochodów
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
  • Przekąski
  • Prysznic
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne
  • Parking dla rowerów

7N

Warsaw
800+

 We are 7N, an elite IT consultancy agency with more than 30 years of market experience in serving all aspects of critical IT projects both within the public and private sector. We are already active in nine countries - in Poland since 2005, where we have worked with more than 1000 consultants, 60 clients, and 40 agents.

At 7N, we are committed to providing the best possible care to the best IT experts in the market who are willing to work under a contractual model based on open and transparent financial terms.

Like top athletes and actors who entrust their professional and contractual affairs to professional agents so that they can focus solely on their game, we take care of independent IT experts - of the continuity of their contracts, their comfortable work under these contracts, their professional development, and their social needs.
 We will take care of You, too 😉