Project Manager

Webini
Mid
4 500 - 7 000
pln
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B
Szczytnicka 11, Wrocław Zdalnie
Praca zdalna
100%

Twoje zadania

  • zarządzanie procesem dostarczania projektu i całym cyklem jego życia wraz z proponowaniem usprawnień,
  • tworzenie planów i harmonogramów pracy na projekcie,
  • zarządzanie zakresem projektu i jego ewentualną zmianą,
  • zarządzanie komunikacją podczas prac przy projekcie,
  • kierowanie projektem w celu osiągnięcia jego celów biznesowych, we współpracy z Head of Project Management,
  • definiowanie oraz mierzenie podstawowych parametrów projektu,
  • identyfikacja, ocena oraz zarządzanie ryzykiem projektu,
  • zarządzanie relacjami i bliska współpraca z klientem,
  • raportowanie postępu prac.

Webini to web software house, w którym tworzymy i rozwijamy najbardziej innowacyjne, bezpieczne i zaawansowane platformy internetowe. Działamy od 2012 roku. Przez ten czas wdrożyliśmy ponad 40 platform, a nasz zespół liczy obecnie blisko 50 ekspertów. Na co dzień wspieramy technologicznie klientów reprezentujących różnorodne branże, między innymi branżę płatności internetowych, e-commerce, marketingową, mediową, kryptowalutową czy Big Data.

Kogo szukamy?

Szukamy osoby, która może pochwalić się:

  • minimum 2-letnim doświadczeniem zawodowym jako Project Manager w branży IT,
  • rozumieniem procesów i najlepszych praktyk wytwarzania oprogramowania,
  • znajomością podstawowych modeli współpracy z klientami (T&M, Fixed Price),
  • znajomością standardów zarządzania projektami opartych na PMI,
  • znajomością metodyki Scrum,
  • znajomością metod estymacji i planowania projektu,
  • znajomością metryk używanych do zarządzania projektami i umiejętnością podejmowania decyzji na ich podstawie,
  • znajomością języka angielskiego na poziomie min. C1,
  • zdolnościami przywódczymi i podejmowaniem odpowiedzialności za wszystkie aspekty projektu, takie jak budżet, zakres, harmonogram, jakość, komunikacja i zespół,
  • doświadczeniem w budowaniu zespołów,
  • doświadczeniem w komunikacji z klientem,
  • proaktywnością w zakresie wprowadzania zmian i usprawnień w procesach projektowych i firmowych,
  • dokładnością i dbałością o szczegóły.
Umiejętności
Scrum
Zarządzanie projektami
Metodyka
Scrum
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Telefon służbowy
Środowisko pracy
Elastyczne godziny pracy
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Inne
  • Imprezy integracyjne

Webini

Wrocław 50
Technologie i umiejętności
  • MySQL
  • Less/CSS3
  • HTML5