Inżynier Jakości Oprogramowania

Aptiv
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Kraków

Twoje zadania

Twoja rola:

  • Monitorowanie rozwoju oprogramowania
  • Wykonywanie audytów projektów pod kątem zgodności z założonym procesem
  • Zbieranie i analiza danych dotyczących jakości procesu (metryki)
  • Szkolenie zespołów projektowych z zakresu znajomości wewnętrznego procesu GSCP (zbudowanego na SPICE Automotive)
  • Wspieranie tworzenia strategicznej dokumentacji projektowej (SDP, PCMP, SEMP etc.)
  • Monitorowanie/kontrolowanie listy otwartych akcji procesowych dla projektu

Opis projektu

Dlaczego warto do nas dołączyć:

  • U nas rozwijasz swoją pasję do motoryzacji, pracując nad technologiami, które pojawią się na drogach dopiero za kilka lat
  • Bierzesz udział w długoterminowych projektach realizowanych dla światowych marek samochodowych
  • Oferujemy Ci szkolenia zewnętrzne i pracę z najbardziej doświadczonymi inżynierami w branży

  • Wykształcenie wyższe (informatyka, elektronika, telekomunikacja lub zbliżone w zakresie inżynierii oprogramowania)
  • Znajomość zagadnień związanych z procesami i produkcją oprogramowania
  • Doświadczenie w programowaniu C/C++
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Dodatkowo atutem będzie znajomość :

  • Systemów zapewnienia jakości oprogramowania jak SPICE lub CMMI
  • Inżynierii Oprogramowania
  • Standardów budowania aplikacji i kodowania np. MISRA
  • Procesu tworzenia DFMEA
  • Metod analizy statystycznej

Umiejętności
C
C++

Bonusy

Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Kuchnia
  • Owoce
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Imprezy integracyjne
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Ubezpieczenie grupowe na życie
  • Bonus z okazji narodzin dziecka
  • Program wellbeing

Aptiv

Kraków 3000+
Technologie i umiejętności
  • C
  • C++
  • Jenkins