Scala Big Data Developer

j-labs sp. z o.o.
Mid
Do 19 300
pln
netto / miesiąc (B2B)
Do 15 000
pln
brutto / miesiąc (UoP)

Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Kapelanka, Kraków
Praca zdalna
40%

Twoje zadania

  • Projektowanie i udział we wdrażaniu złożonych algorytmów,
  • Odpowiedzialność za wdrażanie rozwiązań Scala w Hadoop (Spark) i GraphX (Spark GraphDB), może być również konieczne opracowanie komponentów Elastic Search.
  • Tworzenie złożonych danych inżynieryjnych w pipeline,
  • Integrowanie rozwiązania z innymi komponentami rozległego programu,
  • Indentyfikowanie i opracowywanie dokumentów Technical Design,
  • Zapewnianie priorytetów, planowania, szacowania zadań i QA
  • Bliska współpraca przez cały cykl życia projektu z Project Manager’ami, Technical Lead’erami, analitykami danych, programistami, QA oraz analitykami biznesowymi.

Rozwój platformy która pozwala identyfikować potencjalne przestępstwa finansowe w czasie zbliżonym do rzeczywistego na podstawie danych z miliarda transakcji z ponad 50 krajów.

STACK TECHNOLOGICZNY

  • Scala
  • Hadoop (Spark)
  • GraphX (Spark GraphDB)
  • Big Data procesing system
  • Elastic Search / Lucene
  • Hive / SparkSQL
  • Google Cloud Platform

Kogo szukamy?

  • Przynajmniej 3 lat doświadczenia w programowaniu w Scala
  • Doświadczenie programistyczne  Hadoop & Spark
  • Doświadczenie programistyczne w systemach przetwarzania zbiorów big data
  • Umiejętność generowania insights z danych
  • Silne zaplecze matematyczne
  • Doświadczenie w opracowywaniu, iteracji i produkcji złożonych modeli danych
  • Hive / SparkSQL.

Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Książki
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Prysznic
  • Pokój relaksu

Proces rekrutacji

I etap: rozmowa rekrutacyjna (HR + techniczna) z j-labs
II etap: rozmowa z osobą z zespołu projektu

Kraków, Warszawa, Monachium 350
Technologie i umiejętności
  • Java
  • JS
  • .NET

Poznaj nas

Ola
IT Recruiter