Senior Python Developer

Enzode
Mid
16 000 - 24 000
pln
brutto / miesiąc (UoP)
12 000 - 18 000
pln
brutto / miesiąc (Inna umowa)

Rekrutacja online
Umowa o pracę
Warszawa

Opis projektu

Poznaj nas:

Jesteśmy młodym software house, należącym do grupy Raisead, w skład której wchodzą między innymi takie marki jak Fintredo, Etrose, Cabroz czy BeGlossy. Tworzymy dla swoich klientów nowoczesne i złożone rozwiązania z obszaru omnichannel commerce, a nasz zespół to doświadczeni pasjonaci, którzy dzięki swojej wiedzy i zdolnościom technologicznym budują innowacyjne rozwiązania.

Jeśli chcesz pracować przy projektach z obszaru e-commerce, Big Data i wielu innych, a przy tym wszystkim móc popijać kawę na bulwarach, nad samym brzegiem Wisły – to miejsce jest dla Ciebie!

Co nas wyróżnia:

  • Praca z najnowszymi technologiami,
  • Zarząd firmy to wyjątkowi eksperci z obszaru Development, Technology, Big Data, więc rozumieją Twoje potrzeby i doświadczenia,
  • Płaska struktura – decyzje podejmujemy błyskawicznie,
  • Masz realny wpływ na zmiany w organizacji, Twoje pomysły mogą stać się jej częścią!

TWOJE ZADANIA:

  • Projektowanie oraz wdrażanie oprogramowania,
  • Udział w opracowywaniu koncepcji oraz planowaniu nowych modułów i funkcjonalności,
  • Udoskonalanie wdrażanego rozwiązania pod kątem wydajności oraz technologii,
  • Weryfikacja jakości oprogramowania,
  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej oraz raportów,
  • Koordynowanie projektów związanych z usprawnieniem procesów – ocena wpływu na infrastrukturę, bezpieczeństwo i wydajność systemów IT.

W ZAMIAN GWARANTUJEMY:

  • Możliwość uczestniczenia w ambitnych projektach i realny wpływ na kształt tworzonego oprogramowania,
  • Współpracę z doświadczonym zespołem inżynierów, chętnie dzielącym się swoją wiedzą,
  • Efektywną organizację pracy (Code Reviews, CI, CD, Scrum / Kanban),
  • Wydajny sprzęt do pracy (MacBook Pro albo analogiczny laptop z Ubuntu/Windows) z dwoma monitorami i wszystkimi niezbędnymi dodatkami, które możesz wybrać samodzielnie,
  • Elastyczne godziny pracy w prestiżowym biurze przy bulwarach wiślanych,
  • Budżet szkoleniowy,
  • Mniejsze i większe, ale regularne eventy w naszym super zespole,
  • Brak nudy i nieformalny klimat,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności,
  • W trosce o dobrą kondycję, dofinansowaną opiekę medyczną, kartę Multisport i ubezpieczenie na życie.
  • Świeże owoce, pyszną kawę i wyciskane soki z cytrusów!

Kogo szukamy?

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • Min. 2 letnia, praktyczna umiejętność programowania w języku Python,
  • Znajomość Django, Flask,
  • Doświadczenie z REST API,
  • Znajomość systemów operacyjnych Linux/Unix,
  • Pisanie skryptów w bash,
  • Znajomość Spark,
  • Znajomość PostgreSQL,
  • Znajomość relacyjnych baz danych,
  • Znajomość i wiedza praktyczna: Docker + docker-compose, Kafka, RabbitMQ, Celery,
  • Wiedza w zakresie pisania skryptów batchowych oraz narzędzi i technik integracyjnych (np. FTP i usług sieciowych),
  • Umiejętność koncentracji na potrzebach biznesowych, negocjacji i wypracowywania optymalnych rozwiązań wspólnie z użytkownikami oraz innymi zespołami IT.
  • Znajomość wzorców projektowych i umiejętności wykorzystywania ich w odpowiednim kontekście,
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
  • Otwartość na wiedzę i chęć do poznawania nowych technologii.

Nie czekaj, wyślij swoje CV i dołącz do naszego zespołu!

Umiejętności
Python
Flask
Django
REST API
Linux
Bash
Spark
PostgreSQL
Docker
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
  • Lunche
Rozwój
  • Książki
  • Szkolenia
  • Konferencje
Parking
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Prysznic
  • Imprezy integracyjne

Enzode

Warszawa 30
Technologie i umiejętności
  • java
  • Phyton
  • SQL