Programista Java

Asseco Poland S.A.
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Rzeszów
Praca zdalna
20%
Płatny urlop
20/26 dni(w zależności od umowy)

Twoje zadania

Czym będziesz się zajmować:

  • Rozwojem i utrzymaniem obecnego oprogramowania
  • Tworzeniem rozwiązań w oparciu o język Java w tym udział w projektowaniu i modelowaniu nowych rozwiązań
  • Wsparciem merytoryczny i technologicznym z zakresu utrzymywanych przez zespół produktów oraz technologii w nich użytych
  • Udziałem w projektach typu PoC (weryfikacje użyteczności technologii)

Co będzie Ci potrzebne, aby móc wykonywać powierzone zadania?

Konieczne:

  • Min: 3 lata doświadczenia komercyjnego na analogicznym stanowisku
  • Dobra znajomość Java 8 i wyższej, Spring, Hibernate
  • Doświadczenie w implementacji aplikacji z wykorzystaniem technologii JEE (Spring, REST, Web Services)
  • Znajomość zagadnień związanych z wydajnością i skalowalnością aplikacji trójwarstwowych
  • Dobra znajomość oraz doświadczenie w pracy z serwerami aplikacyjnymi JBoss, WebShpere, Weblogic, w tym umiejętność diagnozowania / rozwiązywania problemów w działaniu aplikacji na ww. serwerach
  • Dobra znajomość oraz doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych (znajomość SQL)
  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu wzorców projektowych
  • Angielski na poziomie swobodnego czytania dokumentacji technicznej

Mile widziane:

  • Doświadczenie w projektowaniu aplikacji trójwarstwowych
  • Doświadczenie w roli Lidera Technologicznego
  • Podstawowa znajomość UML
  • Praktyczna znajomość repozytorium kodu GIT

Obecnie do naszego zespołu z sektora bankowości, poszukujemy osoby na stanowisko Programisty Java. Jeśli szukasz pracy przy dynamicznie rozwijającym się produkcie, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zaaplikowania.

Wszystkie rekrutacje prowadzimy online.

Umiejętności
JEE
Spring
Hibernate
SQL
Java
Zarządzanie projektami
Metodyka
m.in. Scrum
Testowanie
Testy jednostkowe
Testy integracyjne
Testy systemowe
Testy wydajnościowe
Testowanie manualne
Automatyzacja testów
CI
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Osobista szafka
Swoboda doboru narzędzi
System operacyjny
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Pokoje
Elastyczne godziny pracy
6 - 20
Godziny pracy biura
Podział czasu pracy
Nowe funkcje
40%
Samorozwój
20%
Wsparcie klienta
10%
Spotkania
10%
Bug fixing
10%
Dokumentacja
10%
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Kuchnia
  • Gorące napoje
  • Owoce
Rozwój
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Imprezy integracyjne
  • Prysznic
  • Pokój relaksu

Rzeszów, Warszawa, Gdynia, Katowice, Łódź, Opole, Kraków, Bydgoszcz, Wrocław, Poznań, Gliwice, Bielsko-Biała 2700
Technologie i umiejętności
  • Java
  • JavaScript
  • C#