Software Tester

6k - 8k pln netto / mies. (B2B)

Webini
Mid
6 000 - 8 000
pln
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B
Wrocław Zdalnie
Praca zdalna
100%

Twoje zadania

  • projektowanie i implementacja testów automatycznych w Selenium,
  • projektowanie i realizacja podejścia testowego do projektów,
  • analizowanie i raportowanie błędów,
  • tworzenie i utrzymywanie dokumentacji testowej,
  • współpraca z innymi działami Webini,
  • stosowanie się do najlepszych praktyk testowych.

Webini to web software house, w którym tworzymy i rozwijamy najbardziej innowacyjne, bezpieczne i zaawansowane platformy internetowe. Działamy od 2012 roku. Przez ten czas wdrożyliśmy ponad 40 platform, a nasz zespół liczy obecnie blisko 50 ekspertów. Na co dzień wspieramy technologicznie klientów reprezentujących różnorodne branże, między innymi branżę płatności internetowych, e-commerce, marketingową, mediową, kryptowalutową czy Big Data.

Kogo szukamy?

Szukamy osoby, która:

  • posiada minimum 2-letnie komercyjne doświadczenie w przeprowadzaniu testów manualnych oraz minimum 2-letnie doświadczenie w przeprowadzaniu testów automatycznych aplikacji webowych,
  • na poziomie dobrym zna Selenium WebDriver,
  • zna framework TestNG lub JUnit,
  • posiada doświadczenie w pracy w SCRUM,
  • zna teorię testowania (dodatkowym plusem będzie certyfikat ISTQB),
  • zna język angielski na poziomie umożliwiającym raportowanie błędów i pisanie dokumentacji w tym języku,
  • efektywnie organizuje swój czas pracy,
  • tak jak my, ceni sobie dobrą komunikację i współpracę w zespole.

Umiejętności
Selenium
TestNG lub JUnit

Jak pracujemy?

Zarządzanie projektami
Metodyka
Scrum
Środowisko pracy
Elastyczne godziny pracy

Bonusy

Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Inne
  • Imprezy integracyjne

Webini

Wrocław 50
Technologie i umiejętności
  • MySQL
  • Less/CSS3
  • HTML5