DreamLab [Ringier Axel Springer Polska]

  • https://www.dreamlab.pl/
  • HR: Tak
  • Liczba pracowników: 300+
  • Kapitał: mieszany
  • Pilotów 10, Kraków
  • ul.Domaniewska 52, Warszawa
  • ul. Curie-Skłodowskiej 12, Wrocław

Umiejętności techniczne cenione u nas

O nas

W DreamLabie kształtujemy rzeczywistość i przyszłość mediów. Jesteśmy hubem technologicznym międzynarodowej grupy medialnej Ringier Axel Springer Polska i specjalizujemy się w technologiach dla nowych mediów. Rozwijamy systemy i serwisy, z których regularnie korzysta  30 milionów osób w Polsce i poza nią: Onet, Business Insider Polska, Sympatia, Fakt24, Newsweek to już wizytówki polskiego internetu i jesteśmy dumni, że mamy je w swoim portfolio. Ale to nie wszystko – nasi specjaliści pracują też przy serwisach takich jak NOIZZ.sk, blic.rs czy blikk.hu.

Z czym się mierzymy? Gigabajty ruchu na sekundę, miliony użytkowników, miliardy requestów, kilka niezależnych portali i ich redakcji, kilkadziesiąt źródeł automatycznie pozyskiwanego contentu, platformy wideo i eCommerce, a do tego UX, Frontend, Mobile, Big Data i nowoczesne środowisko rozproszone.

Jest nad ponad 300 w trzech miastach – Krakowie, Warszawie i Wrocławiu.  W 40 zespołach pracują specjaliści z bardzo różnych dziedzin, w tym administratorzy systemów, programiści, product managerowie, projektanci UX, architekci systemów, testerzy oprogramowania, kierownicy projektów i wielu innych. DreamLabie codziennie przekraczamy granice, bo wiemy, że to właśnie tam dzieje się prawdziwa magia. Mamy odwagę, aby robić rzeczy pionierskie,  bo wiemy,  że tworzymy rozwiązania, które każdego dnia mają wpływ na sposób, w jaki ludzie korzystają z internetu.  Brzmi ciekawie?

DreamLab
We create media future.

Rekrutujemy

Brak ofert
Nasze artykuły
DreamLab [Ringier Axel Springer Polska] 10.10.2018
Rafał Pawlicki Senior Developer / 18.07.2018
Małgorzata Kuś PR & Communications Manager / 08.06.2018
Oferty pracy od innych pracodawców
Zobacz też inne firmy