Magento Developer

7k - 13k pln netto / mies. (B2B)
6k - 11k pln brutto / mies. (UoP)

Polcode Sp. z o.o.
Mid
7 000 - 13 000
pln
netto / miesiąc (B2B)
6 000 - 11 000
pln
brutto / miesiąc (UoP)

Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Zdalnie
Praca zdalna
100%

Twoje zadania

Będziesz odpowiadać za:

  • Tworzenie od zera oraz rozwijanie istniejących aplikacji opartych o Magento 1 oraz Magento 2 - zgodnie z najlepszymi standardami.
  • Współpracę z pozostałymi członkami zespołu Polcode (devops, frontend, testerzy, PM).
  • Współpracę z klientami z całego świata.
  • Estymację czasochłonności zadań programistycznych.
  • Rozwiązywanie codziennych wyzwań w projektach oraz dzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniami z zespołem.
  • Udział w pasjonujących projektach z branży e-commerce.
  • Współpracę przy tworzeniu naszych wewnętrznych systemów.

Co oferujemy w zamian?

  • Profesjonalnie przygotowany proces onboardingu, wsparcie Mentora, code review, support grup technologicznych na wewnętrznych komunikatorach.
  • Pracę w projektach dopasowanych do Twoich core’owych technologii, jak i tych, w których chciałbyś rozwinąć swoje umiejętności.
  • Pracę w godzinach, które odpowiadają Twojemu rytmowi dnia, z miejsca, które sam wybierzesz.
  • Roczny budżet szkoleniowy realizowany w ramach godzin pracy.
  • Możliwość rozwoju Twoich zainteresowań. Możesz występować jako prelegent na prestiżowych konferencjach i warsztatach, publikować na naszym blogu, pomagać w rekrutacji programistów, doradzać partnerom biznesowym przy podejmowaniu strategicznych decyzji czy też pełnić rolę lidera projektu lub mentora. Wybór należy do Ciebie.
  • Pokrycie kosztów certyfikacji.
  • Możliwość wyjazdów służbowych na konferencje i eventy specjalistyczne.
  • Integracje, na których przekonasz się dlaczego nasi pracownicy cenią sobie pracę w Polcode, a przyjaźnie nawiązane u nas trwają latami.

Do zobaczenia na pierwszej rozmowie!

Od założenia Polcode, koncentrujemy się na rynkach zagranicznych.

Zróżnicowane, międzynarodowe projekty umożliwią Ci rozwój własnych zainteresowań i dadzą szerokie pole do popisu.

Kogo szukamy?

Jeśli:

  • Podzielasz naszą pasję do programowania i interesują Cię najnowsze technologie.
  • Masz doświadczenie w Magento 1 oraz Magento 2 (minimum 2 lata).
  • Swobodnie czujesz się w technologiach front-endowych (HTML5/CSS3/JavaScript).
  • Nie obce jest Ci środowisko Linux/Apache/PHP/MySQL.
  • Posiadasz znajomość systemu kontroli wersji Git.
  • Znasz język angielski co najmniej na poziomie B2.

Umiejętności
Magento 2
Magento 1
PHP
MySQL
Git
j.angielski
JavaScript

Jak pracujemy?

Zarządzanie projektami
Metodyka
Agile
Decyzje architektoniczne podejmuje
Tech Lead
Technologię wybiera
zespół
Software do zarządania projektami
JIRA, Trello, Redmine
Możliwość zmiany projektu
Praca z kodem
GIT
Kontrola wersji
Code review
Baza wiedzy
Testowanie
Testy jednostkowe
Automatyzacja testów
CI
Narzędzia
Komputer stacjonarny
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Osobista szafka
Swoboda doboru narzędzi
System operacyjny
Środowisko pracy
Pokoje
Elastyczne godziny pracy
6:00 - 22:00
Godziny pracy biura
Podział czasu pracy
Nowe funkcje
60%
Samorozwój
10%
Bug fixing
10%
Dokumentacja
10%
Wsparcie klienta
5%
Spotkania
5%

Bonusy

Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Kuchnia
  • Gorące napoje
  • Przekąski
  • Owoce
Rozwój
  • Konferencje
  • Książki
  • Szkolenia
Inne
  • Imprezy integracyjne

Warszawa, Łódź, Kraków, Białystok 130
Technologie i umiejętności
  • PHP
  • Symfony
  • Laravel