Analityk IT/Programista

16.0k - 21k pln netto / mies. (B2B)

7N
Mid
15 960 - 21 000
pln
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B
Rondo Daszyńskiego, Warszawa

Twoje zadania

  • Rozwój i utrzymywanie aplikacji wspomagających operacyjne i strategiczne zarządzanie portfelem energii, gazu
  • Współpraca z komórkami biznesowymi w rozwoju koncepcji i utrzymania modeli oraz narzędzi wspierających operacyjne i strategiczne zarządzanie portfelem energii, gazu i innych powiązanych z nimi towarów (certyfikatów, uprawnień do emisji CO2 itp.)
  • Koordynacja projektów, związanych z usprawnieniami procesów - ocena wpływu na interfejsy, infrastrukturę, bezpieczeństwo i wydajność systemów IT
  • Współpraca z innymi komórkami w ramach grupy międzynarodowej

7N to agent doświadczonych specjalistów IT. Jesteśmy firmą z duńskimi korzeniami o zasięgu globalnym. W ciągu 30 lat działalności dowiedliśmy, że jawny i przejrzysty model finansowy, współpraca wyłącznie z ekspertami w swoich dziedzinach oraz bardzo dobra opieka nad nimi są najlepszym modelem konsultingu IT. Promujemy kompetencje naszych konsultanów u klientów, oferując możliwość uczestniczenia w różnych projektach, dołączając do tego długoterminowość współpracy i zawodową stabilność.

Poszukujemy Analityka IT/Programisty w ramach długofalowej współpracy z klientem z branży energetycznej.

Kogo szukamy?

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Zaawansowana znajomość języka VBA (Excel i Access) wraz ze znajomością bibliotek dostępowych do źródeł danych i języka Python
  • Doświadczenie w programowaniu w jednym z obiektowych języków programowania (C# lub Java) i tworzeniu za jego pomocą przyjaznych interfejsów użytkownika
  • Znajomość SQL i relacyjnych baz danych (Oracle, MS SQL, MySQL, MS Access) - w zakresie projektowania i zapytań
  • Wiedza w zakresie pisania skryptów batchowych oraz narzędzi i technik integracyjnych (np. FTP i usług sieciowych)
  • Doświadczenie w realizacji pełnego cyklu produkcji oprogramowania (planowanie prac, zbieranie i analiza wymagań, projektowanie, implementacja, testowanie, wdrożenie, utrzymanie)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (pisemną i ustną)

Jak pracujemy?

Narzędzia
Laptop
System operacyjny

Bonusy

Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Przekąski
  • Owoce
Rozwój
  • Szkolenia
Inne
  • Imprezy integracyjne
  • Pokój relaksu

7N

Warszawa, Gdańsk 800+
Technologie i umiejętności
  • C#
  • Java
  • JavaScript