Analityk Biznesowy

KRUK S.A.
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Wrocław
Praca zdalna
90%

KRUK to zespół z pasją, dlatego szukamy ludzi zaangażowanych, dla których praca to przede wszystkim przyjemność i satysfakcja. Tworzymy przyjazne środowisko pracy, w którym pracownicy mają możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach oraz ambitnych projektach (również międzynarodowych).

W związku z intensywnym rozwojem IT w Grupie KRUK (jest nas już blisko 200 osób), poszukujemy doświadczonych Kandydatów.

Twoje zadania

  • Ścisła współpraca z wewnętrznym klientem biznesowym oraz zespołami programistów i architektów.
  • Praca w projektach związanych z zakupem systemów zewnętrznych
  • Zbieranie i analiza wymagań klienta biznesowego związanych z budową i systemów i rozwiązań IT
  • Kreowanie nowych optymalnych rozwiązań zaspokajających wymagania biznesowe
  • Odpowiedzialność za opracowanie, a także jakość, spójność i kompletność dokumentacji analitycznej
  • Opracowywanie wytycznych do testów akceptacyjnych rozwiązań informatycznych
  • Wspieranie obszarów biznesowych w przeprowadzaniu testów akceptacyjnych rozwiązań informatycznych
  • Wdrażanie rozwiązań informatycznych, wsparcie i doradztwo w zakresie użytkowania wdrożonych rozwiązań
  • Uczestnictwo w modelowaniu procesów biznesowych i ich optymalizacji

  • Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku Analityka Biznesowego
  • rozwinięte umiejętności analityczne
  • Doświadczenie w pracy z metodologią Agile
  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • Bardzo dobrej organizacji pracy
  • Nastawienia na rozwiązywanie problemów i wdrażanie inicjatyw biznesowych
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (poziom min. B1)
  • Podstawowa wiedza z zakresu wytwarzania oprogramowania

Mile widziane:

  • Certyfikaty potwierdzające znajomość metodyk prowadzenia projektów informatycznych/biznesowych
  • Doświadczenie w branży finansowej
  • Doświadczenie w pracy z dostawcami zewnętrznymi

Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Kuchnia
  • Zimne napoje
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Książki
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Prysznic
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne

KRUK S.A.

Wrocław, Szczawno-Zdrój, Piła 3046
Technologie i umiejętności
  • C#.
  • JavaScript
  • jQuery
  • nhibernate
  • microservices
  • .NET
  • Asp.NET MVC
  • RabbitMQ
  • JAVA
  • Entity Framework