Junior Test Analyst / Tester Manualny

ONWELO SA
Junior
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Warszawa
Praca zdalna
50%

Jesteś na etapie poszukiwania nowego miejsca pracy? Zapoznaj się z naszą ofertą! Poszerzamy zespół Testerów Manualnych, w którym wiedza techniczna i kilkuletnia praktyka spotyka się ze wzajemną współpracą i osiąganiem wspólnych sukcesów.

Twoje zadania

  • Weryfikować dokumenty analityczne wraz z wymaganiami biznesowymi, przygotowywać plan testów oraz harmonogram testów
  • Opracowywać scenariusze testowe, przypadki testowe oraz dane testowe zgodnie z wymaganiami projektowymi
  • Uzgadniać zakres testów wspólnie z właścicielami biznesowymi i raportować postęp prac w zakresie realizacji testów
  • Wspierać zespół developerów oraz inne osoby zaangażowane w proces naprawy błędów
  • Proponować nowe rozwiązania oraz usprawniać istniejące w trakcie przeprowadzania testów

  • Posiadasz min. 1,5-roczne doświadczenie w przygotowaniu i przeprowadzeniu testów rozwiązań IT
  • Masz praktyczną znajomość narzędzia Jira
  • Jesteś dociekliwy/-a w testowaniu różnych aplikacji i rozwiązań
  • Umiesz przygotowywać efektywne scenariusze i przypadki testowe
  • Potrafisz analizować wymagania pod kątem testów, tworzenia i wykonywania przypadków testowych
  • Posiadasz zdolności analityczne oraz umiejętność pracy w zespole
  • Znasz język angielski na poziomie komunikatywnym (min. B1)
  • Dodatkowo masz praktyczną znajomość narzędzi służących do automatyzacji testów - mile widziane

Umiejętności
Jira
Zarządzanie projektami
Metodyka
Scrum/ Agile
Testowanie
Testy jednostkowe
Testy integracyjne
Testy systemowe
Testowanie manualne
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Osobista szafka
System operacyjny
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Open space
Pokoje
Elastyczne godziny pracy
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Bonusy finansowe
  • Premia za polecenie Pracownika
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
Parking
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne

Proces rekrutacji

Rozmowa HR
Rozmowa z Delivery Managerem

ONWELO SA

Kraków, Warszawa, Katowice, Kielce, Lublin, Gdańsk, Nowy Jork 400+
Technologie i umiejętności
  • JAVA
  • .NET
  • JavaScript
  • PL/SQL
  • UI/UX Design
  • Cognos
  • Microsoft
  • Apache Hadoop
  • Statistics/Machine learning
  • Recommendation Engines