BOT Designer

Bank Millennium
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Stanisława Żaryna 2A, Warszawa
Praca zdalna
50%

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez formularz aplikacyjny Banku Millennium wpisując numer referencyjny: BULL/DBB/ZRBB/BD.

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Twoje zadania

  • Tworzenie kontekstowych dialogów Voicebotów/Chatbotów z wykorzystaniem zaawansowanej logiki biznesowej od koncepcji do gotowego rozwiązania
  • Współpraca z biznesem oraz IT w celu wypracowania rozwiązań optymalnych dla Klientów Banku
  • Przygotowywanie makiet dialogów, opiniowanie stworzonych makiet
  • Zapewnienie wysokiej jakości tworzonych rozwiązań poprzez testy manualne i z wykorzystaniem dostępnych narzędzi automatyzujących testy
  • Definiowanie intencji, fraz, sposobu prowadzenia konwersacji z Klientem, tworzenie wypowiedzi bota z wykorzystaniem TTS oraz SSML
  • Cykliczna analiza działania botów w oparciu o KPI, trendy, historyczne konwersacje z botem
  • Rekomendacje zmian dialogów
  • Rozwój/utrzymanie modeli NLU, rekomendacje zmian w ASR/TTS
  • Dokumentowanie realizowanych zadań/wdrażanych zmian

  • Minimum 1 rok doświadczeniea w projektowaniu procesów konwersacyjnych (Voicebot/Chatbot)
  • Znajomość zagadnień i technologii związanych z tworzeniem botów – NLU, ASR, TTS
  • Rozumienie podstawowej logiki kodu programu, mile widziana podstawowa znajomość JavaScript
  • Samodzielność, chęć szybkiego uczenia się oraz zorientowanie na rezultat
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Umiejętności UX, projektowanie interakcji, projektowanie/optymalizacja procesów
  • Portfolio przykładów botów

Umiejętności
JavaScript
Testowanie
Testy jednostkowe
Automatyzacja testów
Narzędzia
Laptop
System operacyjny
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Prysznic
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne

Warszawa, Gdańsk, Wrocław 6.750
Technologie i umiejętności
  • javascript
  • ASP.NET
  • C#
  • .NET Core
  • Swift
  • Kotlin
  • Apache Kafka
  • Agile
  • Scrum
  • React.js