Specjalista ds. wsparcia IT

Sii Polska
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Lublin

Dołącz do oddziału Sii w Lublinie jako Specjalista ds. wsparcia IT.

Poznasz standardy i narzędzia obowiązujące w naszej firmie, będziesz odpowiedzialny za bezpośrednie oraz zdalne wsparcie użytkowników wewnętrznych. Zapewniamy możliwość rozwoju m.in. w obszarach wsparcia aplikacji oraz Infrastruktury IT.

Osoba na tym stanowisku powinna mieć min. pół roku doświadczenia jako Specjalista ds. wsparcia IT lub pokrewnym. Oczekujemy dyspozycyjności do pracy zmianowej (od poniedziałku do piątku w godz. 07:00-18:00).

Twoje zadania

  • Rejestrowanie zgłoszeń i analiza przyczyn błędnego działania stacji roboczych użytkowników
  • Zdalne wsparcie techniczne użytkowników w zakresie oprogramowania systemowego, użytkowego oraz sprzętu komputerowego i urządzeń peryferyjnych
  • Ścisła współpraca z 2 oraz 3 linią wsparcia
  • Obsługiwanie zgłoszeń w narzędziu ITSM w oparciu o praktyki ITIL
  • Monitorowanie otwartych zgłoszeń oraz informowanie użytkowników o ich bieżącym statusie

  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne (komunikatywność, otwartość, empatia)
  • Dobra organizacja własnej pracy
  • Znajomość systemów operacyjnych MS Windows
  • Dobra znajomość budowy sprzętu komputerowego oraz podstawowych elementów konfiguracji
  • Znajomość konfiguracji aplikacji MS Outlook, Teams oraz funkcji programów MS Word, MS Excel
  • Praktyczna znajomość usługi MS Active Directory
Umiejętności
Windows
Word
Excel
Active Directory
Środowisko pracy
Open space
Pokoje
Elastyczne godziny pracy
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Owoce
  • Gorące napoje
  • Zimne napoje
  • Przekąski
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Książki
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Imprezy integracyjne
  • Pokój relaksu

Proces rekrutacji

Rozmowa rekrutacyjna
Rozmowa techniczna
Decyzja

Sii Polska

Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Poznań, Kraków, Łódź, Lublin, Katowice, Rzeszów, Częstochowa, Piła, Bydgoszcz, Białystok, Gliwice 6000
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .NET
  • C
  • C++
  • C#
  • Python
  • JavaScript
  • React
  • Angular
  • Docker