Junior .NET Developer

KRUK S.A.
Junior
5 000 - 7 000
PLN
brutto / miesiąc (UoP)
6 000 - 8 500
PLN
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Wołowska 8, Wrocław Remote
Praca zdalna
100%

KRUK to zespół z pasją, dlatego szukamy ludzi zaangażowanych, dla których praca to przede wszystkim przyjemność i satysfakcja. Tworzymy przyjazne środowisko pracy, w którym pracownicy mają możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach oraz ambitnych projektach (również międzynarodowych). W związku z intensywnym rozwojem IT w Grupie KRUK (jest nas już blisko 200 osób), poszukujemy doświadczonych Kandydatów na stanowisko: Junior .net developer

Twoje zadania

O DZIALE:

  • pracujemy z klientem wewnętrznym
  • uczestniczymy w całym cyklu wytwarzania oprogramowania (od analizy wymagań aż do wdrożenia)
  • pracujemy w metodyce Scrum, mocno wspierając samoorganizację zespołów scrumowych (max 8 osób), cały dział liczy ok 25 osób
  • na co dzień współpracujemy z analitykiem biznesowym, testerem, product ownerem
  • prowadzimy loże specjalistów, w ramach których pracownicy mają możliwość wpływu na zmiany technologiczne, wdrażanie dobrych praktyk i standardów dla poszczególnych aspektów wytwarzania oprogramowania w dziale
  • cenimy zaangażowanie, dzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem (praktykujemy Coding Dojo i Code Review)
  • mocno stawiamy na uczenie się nowych rzeczy i ciągłe rozwijanie umiejętności
  • pracujemy 100% zdalnie, okazjonalnie mogą być potrzebne wizyty w siedzibie we Wrocławiu

Kogo szukamy?

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe (informatyka lub kierunki powiązane, w trakcie nauki - ostatni rok)
  • Znajomość C# oraz .NET / .NET Core
  • Podstawowa znajomość T-SQL i MS SQL Server
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

Mile widziana:

  • Znajomość: ASP.NET Core Web API, React, NHibernate / Entity Framework / Dapper, RabbitMQ

PRACUJEMY NA:

  • Visual Studio 2019 + Resharper
  • MS SQL Server 2017
  • GitLab, TeamCity, Octopus, SonarQube
  • Teams, Jira

Umiejętności
.NET
.NET Core
MS SQL
Zarządzanie projektami
Metodyka
Scrum, Agile
Decyzje architektoniczne podejmuje
Zespół/ Architekt
Technologię wybiera
Praca z kodem
GIT
Kontrola wersji
Code review
Pair programming
TDD
Testowanie
Testy jednostkowe
CI
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Swoboda doboru narzędzi
System operacyjny
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Elastyczne godziny pracy
6:00 - 19:00
Godziny pracy biura
Podział czasu pracy
Nowe funkcje
60%
Samorozwój
10%
Spotkania
10%
Bug fixing
10%
Dokumentacja
10%
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Kuchnia
  • Zimne napoje
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Książki
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Prysznic
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne

KRUK S.A.

Wrocław, Szczawno-Zdrój, Piła 3046
Technologie i umiejętności
  • C#.
  • JavaScript
  • jQuery
  • nhibernate
  • microservices
  • .NET
  • Asp.NET MVC
  • RabbitMQ
  • JAVA
  • Entity Framework