Systems Analyst

Create Cashless Poland

Centrum Elektronicznych Usług Płatniczych eService
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Warszawa

Czy wiesz, że 60% Polaków woli płatności bezgotówkowe? Nic dziwnego – w naszych kieszeniach znajduje się już 40,4 mln kart! Branża płatności elektronicznych wciąż rośnie, a eService to najszybciej rozwijająca się firma w obszarze transakcji bezgotówkowych w Polsce.

Jesteśmy liderem rynku – największym agentem rozliczeniowym w Europie Środkowej. Procesujemy transakcje dla blisko 480 tys. terminali POS, również dla klientów z Irlandii, Wielkiej Brytanii, Niemiec oraz Hiszpanii.

Nasza firma należy do amerykańskiej spółki EVO Payments Inc. oraz PKO Banku Polskiego. Akcje EVO Payments są notowane na giełdzie papierów wartościowych Nasdaq.

Twoje zadania

  • kontakt z użytkownikami i wyznaczonymi reprezentantami obszarów biznesowych w celu zebrania wymagań
  • analiza wymagań systemowychi wypracowanie koncepcji realizujących je zmian systemowych
  • tworzenie, aktualizowanie i opiniowanie dokumentacji systemowej i funkcjonalnej
  • merytoryczne wsparcie procesu wdrażania zmian m.in. w zakresie wyceny prac
  • bliska współpraca z programistami, testerami oraz użytkownikami aż do momentu wdrożenia na produkcje

  • wykształcenie wyższe na kierunku informatyka, automatyka, elektronika lub pokrewnym
  • co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • umiejętność modelowania systemów informatycznych z wykorzystaniem notacji UML, w szczególności tworzenia przypadków użycia i modelu dziedziny
  • doświadczenie w przygotowywaniu specyfikacji systemów informatycznych na poziomie analizy systemowej
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • znajomość SQL
  • proaktywne podejście i orientacja na osiągnięcie celu przy realizacji codziennych zadań

Umiejętności
UML
SQL
Środowisko pracy
Elastyczne godziny pracy
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Kuchnia
  • Gorące napoje
  • Owoce
Rozwój
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla rowerów
Pakiet relokacyjny
  • Kursy językowe
Inne
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne

Proces rekrutacji

Wysłanie CV
Weryfikacja zgłoszeń
Spotkanie z HR i managerem
Zadanie / Test
Decyzja

Warszawa >500
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .NET
  • PL/SQL
  • ORACLE
  • MSSQL