Java Developer

Power Media
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Wrocław
Praca zdalna
70%

Nasz klient pomógł nawiązać już ponad milion kontaktów pomiędzy firmami i osobami prywatnymi.

Masz okazję stać się częścią zespołu tworzącego aplikację, która pozwala osobom prywatnym na znajdowanie usług i produktów, a wykonawcom szybko i bez wysiłku zdobywanie nowych zleceniodawców.

Wykorzystywane technologie: Java, MySQL, SQL, Elasticsearch, HTML, CSS, JavaScript, jQuery.

Twoje zadania

  • Projektowanie, rozwijanie nowych funkcjonalności,
  • Analiza wymagań i projektowanie rozwiązań,
  • Programowanie rozwiązań SaaS w środowisku JavaSE / J2EE.

Kogo szukamy?

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji w języku Java,
  • Dobra znajomość Java framework: Spring/Struts, ElasticSearch, Redis, etc.,
  • Znajomość zarówno relacyjnyh bazy danych (PostgreSQL / MySQL) jak i nierelacyjnych,
  • Doświadczenie w tworzeniu i optymalizacji złożonych zapytań SQL,
  • Doświadczenie w integracjach aplikacji back-endowych z systemami zewnętrznymi,
  • Znajomość: Java Application Servers (Apache, Tomcat) oraz systemów wersjonowania GIT / SVN.

Mile widziane:

  • Znajomość metodologii Agile / Scrum,
  • Znajomość architektur zorientowanych na usługi,
  • Znajomość BigData, Machine Learning, SEO,
  • Znajomość HTML/HTML5, CSS, JavaScript, Responsive Web Design, Progressive Web Apps,
  • Umiejętność adoptowania gotowych, dostępnych na rynku rozwiązań / pakietów.

Umiejętności
Java
MySQL
SQL
Elasticsearch
Zarządzanie projektami
Metodyka
Scrum/Agile
Decyzje architektoniczne podejmuje
Zespół
Technologię wybiera
Zespół
Skład zespołu projektowego
3
Programiści
1
Project Managerowie
1
Testerzy
DevOps, Product Owner, Scrum Master, Analityk Biznesowy, Administrator IT
Praca z kodem
Code review
Statyczna analiza kodu
TDD
BDD
Baza wiedzy
Testowanie
Testy jednostkowe
Testy integracyjne
Testy systemowe
Testy wydajnościowe
Testowanie manualne
Automatyzacja testów
CI
Narzędzia
Laptop
Komputer stacjonarny
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Osobista szafka
Telefon służbowy
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Elastyczne godziny pracy
7 - 18
Godziny pracy biura
Podział czasu pracy
Nowe funkcje
80%
Spotkania
20%
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
  • Przekąski
  • Lunche
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Książki
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Pakiet relokacyjny
  • Kursy językowe
Inne
  • Imprezy integracyjne

Proces rekrutacji

Rozmowa kwalifikacyjna (online)

Power Media

Wrocław 160
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .Net
  • JavaScript