Ruby on Rails Team Developer

Polcode Sp. z o.o.
Mid
7 500 - 15 000
PLN
brutto / miesiąc (UoP)
9 000 - 16 000
PLN
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Warszawa Kraków Białystok Remote
Praca zdalna
100%
Płatny urlop
26

Ruby on Rails to core'owa technologia w Polcode. Codziennie, w oparciu o nią, kilkudziesięciu programistów, dbając o najwyższe standardy kodowania tworzy i rozwija aplikacje dla klientów z całego świata. Do wspólnego tworzenia Ruby on Rails Team'u zapraszamy Regular, Full Stack i Senior Ruby on Rails Developerów.

Podczas rekrutacji będziemy oceniać przede wszystkim Twoje doświadczenie w pracy z w/w językiem programowania. Pozostałe umiejętności są dla nas równie ważne, ale jeśli jeszcze nie jesteś w czymś biegły, praca w Polcode będzie dobrą okazją, żeby się tego nauczyć.

Twoje zadania

Pracując w Teamie Ruby on Rails będziesz:

  • Tworzyć od zera oraz rozwijać istniejące aplikacje oparte o Ruby on Rails - zgodnie z najlepszymi standardami,
  • Współpracować z pozostałymi członkami zespołu Polcode (devops, frontend, testerzy, PM),
  • Współpracować z klientami z całego świata,
  • Estymować czasochłonności zadań programistycznych,
  • Rozwiązywać codzienne wyzwania w projektach oraz dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniami z zespołem,
  • Dodatkowo na poziomie seniora będziesz również odpowiadać za planowanie architektury projektu oraz mentoring nowych członków naszego zespołu.

Kogo szukamy?

Jeśli:

  • podzielasz naszą pasję do programowania i interesują Cię najnowsze technologie.
  • masz komercyjne doświadczenie w Ruby on Rails (minimum 2 lata).
  • posiadasz dobrą znajomość MySQL, PostgreSQL lub MongoDB.
  • pracujesz z takimi narzędziami jak: Capybara, RSpec, Docker, GIT.
  • masz doświadczenie z Shopify lub Spree Commerce (dodatkowy atut).
  • znasz język angielski co najmniej na poziomie B2.

- czeka na Ciebie stanowisko Regular Ruby on Rails Developera.

Jeżeli dodatkowo lubisz pracować na froncie i:

  • swobodnie czujesz się w technologiach front-endowych (HTML5/CSS3/JavaScript),
  • masz za sobą kilka komercyjnych projektów w React.js, Vue.js albo Angular

- będziesz idealnym kandydatem na Ruby on Rails Full Stacka.

Zachwycisz nas jeśli:

  • piszesz czytelny kod zgodny ze standardami i nie spierasz się o taby czy spacje, ale o architekturę systemu, bo wiesz co ma większe znaczenie ;)
  • potrafisz dobrać odpowiednie rozwiązanie technologiczne do problemu biznesowego i uzasadnić jego wybór.
  • posiadasz doświadczenie w prowadzeniu zespołu projektowego, lubisz pracę z ludźmi i masz predyspozycje do bycia Team Leaderem / Mentorem.
  • posiadasz doświadczenie z React Native (dodatkowy atut).

- z przyjemnością zaproponujemy Ci stanowiska Senior Ruby on Rails Developera.

Umiejętności
MySQL
PostgreSQL
React
HTML5
Ruby on Rails
Angular
JavaScript
Zarządzanie projektami
Metodyka
Agile
Decyzje architektoniczne podejmuje
Tech Lead
Technologię wybiera
zespół
Software do zarządania projektami
JIRA, Trello, Redmine
Możliwość zmiany projektu
Praca z kodem
Git
Kontrola wersji
Code review
Baza wiedzy
Testowanie
Testy jednostkowe
Narzędzia
Komputer stacjonarny
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Osobista szafka
Swoboda doboru narzędzi
System operacyjny
Środowisko pracy
Pokoje
Elastyczne godziny pracy
6:00 - 22:00
Godziny pracy biura
Podział czasu pracy
Nowe funkcje
55%
Samorozwój
20%
Wsparcie klienta
10%
Spotkania
5%
Bug fixing
5%
Dokumentacja
5%
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Bonusy finansowe
  • Akcje
Kuchnia
  • Gorące napoje
  • Przekąski
  • Owoce
  • Zimne napoje
Rozwój
  • Konferencje
  • Książki
  • Szkolenia
Relocation
  • Kursy językowe
Inne
  • Imprezy integracyjne

Proces rekrutacji

- 10 dni
rozmowa hr
sprawdzenie kodu
rozmowa techniczna

Warszawa, Kraków, Białystok 130
Technologie i umiejętności
  • PHP
  • Symfony
  • Laravel