C++ Developer with Qt

Prodromus
Mid
6 000 - 9 000
pln
brutto / miesiąc (UoP)

Rekrutacja online
Umowa o pracę
Łukasiewicza 1, Kraków
Praca zdalna
50%
Płatny urlop
26

Twoje zadania

Wybrany kandydat będzie zajmował się rozwojem oprogramowania spółki przeznaczonego do obsługi urządzeń medycznych przez użytkownika. W zakresie obowiązków znajdą się między innymi: rozwój architektury oprogramowania, rozwój interfejsów użytkownika dla ekranów wbudowanych w urządzenia medyczne, łączność z lokalną bazą danych, komunikacja ze sprzętem zewnętrznym. NIE jest wymagana umiejętność tworzenia oprogramowania wbudowanego (sterującego) dla samych urządzeń medycznych.

Prodrobot to zautomatyzowany trenażer chodu, jest aktywnym wyrobem medycznym przeznaczonym do rehabilitacji kończyn dolnych pacjentów z dysfunkcjami chodu.

Kogo szukamy?

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość C i C++
  • bardzo dobra znajomość Qt, w tym modułów Qt Quick / QML
  • Doświadczenie w projektowaniu interfejsów graficznych,
  • Umiejętność samodzielnego projektowania architektury oprogramowania
  • Znajomość systemu kontroli wersji Git,
  • Znajomość systemu GNU/Linux,
  • Co najmniej rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Język angielski na poziomie potrzebnym do czytania dokumentacji technicznej

Mile widziane:

  • Podstawowa znajomość SQL i SQLite,
  • Doświadczenie w pracy ze zdalnymi bazami danych,
  • Znajomość JavaScript,
  • Znajomość nowoczesnego C++ (C++11 lub nowszy),
  • Umiejętność samodzielnego projektowania UI i UX.
  • Doświadczenie w pracy z sieciami WiFi,
  • Znajomość protokołu UDP
  • Znajomość biblioteki GTK+

Oferujemy:

  • Pracę w młodym, doświadczonym, odnoszącym międzynarodowe sukcesy zespole
  • Elastyczne godziny pracy
  • Udział w projektach o skali globalnej
  • Szkolenia językowe i merytoryczne
  • Możliwość rozwoju profesjonalnego poprzez udział w konferencjach i poprzez współpracę z międzynarodowym światem nauki
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
Umiejętności
C++
Qt
Git
Linux
Zarządzanie projektami
Metodyka
Scrum
Decyzje architektoniczne podejmuje
zespół
Technologię wybiera
zespół
Liczba równoległych projektów
3
Software do zarządania projektami
Trello
Skład zespołu projektowego
3
Programiści
Praca z kodem
Git
Kontrola wersji
Ustalone konwencje w kodzie
Code review
Statyczna analiza kodu
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Osobista szafka
Swoboda doboru narzędzi
System operacyjny
Środowisko pracy
Pokoje
Elastyczne godziny pracy
6 - 22
Godziny pracy biura
Podział czasu pracy
Nowe funkcje
75%
Samorozwój
10%
Spotkania
5%
Bug fixing
5%
Dokumentacja
5%
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów

Prodromus

Kraków 12
Technologie i umiejętności
  • C++
  • SQLite
  • Qt