20.09.20222 min
Redakcja Bulldogjob

Redakcja Bulldogjob

Zgarnij książki z IT na promkach! Helion świętuje 31. urodziny!

Zgarnij bezpłatne kursy IT, książki oraz e-booki w bajecznych cenach z rabatem nawet 91%.

Zgarnij książki z IT na promkach! Helion świętuje 31. urodziny!

31 lat na rynku!

Wydawnictwo Helion właśnie świętuje swoje urodziny.

Ich pierwsza publikacja ukazała się w 1991 roku, a był nią podręcznik do AutoCada autorstwa Andrzeja Pikonia. Od tamtego momentu minął kawał czasu, a przez wszystkie te lata marka rozrosła się i umocniła swoją pozycję — przekształcając się stopniowo w Grupę Helion.

Oprócz macierzystego wydawnictwa literatury z branży IT, w jej skład wchodzą m.in. Onepress z literaturą biznesową, oraz serwis ze szkoleniami video z szeroko pojętej dziedziny informatyki — Videopoint.pl.

#Helion31lat

Łącznie Grupę tworzy 10 imprintów wydawniczych, księgarnia Ebookpoint.pl oraz wirtualna biblioteka BIBLIO.

Dziś wydawnictwo ma na koncie tysiące wydanych książek i setki kursów video, z dziedzin takich jak Python, JavaScript, SQL, Agile, Machine Learning, certyfikacja dla testerów ISTQB i nie tylko.


Pobierz bezpłatne kursy IT

Książki marki Helion wspierały i nadal wspierają Czytelników rozpoczynających karierę w IT, a także osoby, które funkcjonują w branży programistycznej od dłuższego czasu.

Wydawnictwo nie zamierza spoczywać na laurach — kolejne plany wydawnicze są ambitne. Już w tej chwili trwają prace nad kilkudziesięcioma tytułami fachowej literatury — wśród nich m.in. publikacje na temat testowania kodu w React, przewodniki po technologii Blockchain czy poradniki programowania w C++.


Urodzinowe paRRRty IT!

Tymczasem, z okazji 31. urodzin Helion przygotował dla swoich Czytelników sporo ciekawych atrakcji. Po pierwsze, można zgarnąć jeden z poniższych kursów zupełnie za DARMO! Wystarczy tylko zapisać się do ich newslettera.


Darmowe kursy

👉 Git. Kurs video. Zaawansowane aspekty konfiguracji popularnego systemu kontroli wersji (Tomasz Trębski)
👉 Angielski na rozmowie kwalifikacyjnej. Kurs video. Kompleksowe przygotowanie do procesu rekrutacyjnego (Rafał Tondera)
👉 SQL. Kurs video. Projektowanie i implementacja baz danych (Krzysztof Piaskowy)Oprócz tego, na każdego czeka potężny zbiór publikacji (a także kursów video), do zgarnięcia ze zniżkami nawet do -91%. Całości dopełnia konkurs, w którym na zwycięzców czekają czytniki marki InkBOOK.


Pobierz bezpłatne kursy IT

Branża IT nieustannie się rozwija. Żeby nie zostać w tyle, warto na bieżąco uzupełniać swoją wiedzę, a książki czy kursy video mogą okazać się świetnym źródłem informacji.

Dużym plusem jest samodzielna decyzja, kiedy i w jaki sposób się uczycie. Jeśli więc ktoś z Was ma ochotę złapać trochę porad czy wskazówek to zapraszamy do Heliona.

Owocnej nauki :)

<p>Loading...</p>