16.04.20212 min

Redakcja Bulldogjob

Weź udział w konkursie i wygraj neon!

Weź udział w konkursie #HowITStarted organizowanym przez Bulldogjob.pl z okazji 16-tych urodzin firmy PGS Software.

Weź udział w konkursie i wygraj neon!

Jaki wyglądały Twoje początki w IT? Odpowiedz na pytanie i wygraj NEON Głowa Robota lub super plakat by PGS Software!Weź udział w konkursie #HowITStarted organizowanym przez Bulldogjob.pl z okazji 16-tych urodzin firmy PGS Software i wygraj atrakcyjne nagrody, które rozpromienią każdą przestrzeń, w jakiej się znajdą :3

Poniżej szczegóły konkursu oraz opis nagród, które zostały ufundowane przez PGS Software.

Na zgłoszenia czekamy do 25 kwietnia!

Pod tym linkiem znajduje się post konkursowy. Twoim zadaniem będzie udzielenie pod nim odpowiedzi, w której opiszesz, jak wyglądały Twoje początki w IT.

Dany uczestnik może przesłać dowolną ilość odpowiedzi i komentarzy pod postem konkursowym.

Jury konkursu ogłosi zwycięzców, czyli grupę 16 osób, do 2 maja. Lista laureatów zostanie ogłoszona pod postem konkursowym.

Następnym krokiem będzie ogłoszenie pierwszego miejsca i rozdanie nagród.

Regulamin konkursu


Nagrody

Nagroda za I miejsce to Neon z głową robota o wartości 1 500 PLN.

Do listy pozostałych nagród należą plakat z filmu promującego urodziny PGS Software - zostaną one wręczone uczestnikom, którzy zajmą miejsca od 2. do 16. Plakaty prezentują się następująco:

Poniżej możecie również zobaczyć film, który został nakręcony z okazji 16-tych urodzin firmy PGS Software.


O firmie PGS Software

Firma PGS Software zatrudnia 700 specjalistów i specjalizuje się w strategicznych rozwiązaniach związanych z oprogramowaniem oraz w transformacji cyfrowej. Innowacja jest hasłem kluczowym wszelkich działań tej organizacji, a ich kultura firmowa ma solidne fundamenty w postaci rozwoju, uczciwości i pokory. 

PGS Software powstało w 2005 roku i zostało założone przez braci Pawła i Wojtka Gurgul w małym mieszkaniu. Obecnie firma ma oddziały w Gdańsku, Wrocławiu i Rzeszowie, oraz w Londynie, a na pokładzie znajduje się mnóstwo wykwalifikowanych specjalistów, którzy wspólnie pracują, aby dostarczać rozwiązania najwyższej jakości. 

<p>Loading...</p>