PGS Software

1000+

Firma

Miło Cię poznać!

Dostarczamy rozwiązania IT na światowym poziomie od 2005 roku. Nasza przygoda zaczęła się w sercu Wrocławia, a pomysł był jeden: robić świetne oprogramowanie ze świetnymi ludźmi. Stworzyć miejsce, gdzie każdy z nas będzie mógł powiedzieć, w czym jest lepszy, niż jeszcze rok temu.

Nikt wtedy nie snuł marzeń o dużych biurach, setkach specjalistów na pokładzie czy międzynarodowym partnerstwie.

A tu proszę, jesteśmy! I w tym roku dołączyliśmy do międzynarodowej grupy firm IT Xebia Group.


Specjalizujemy się w projektach chmurowych, modernizacji aplikacji oraz migracji do chmury. Chcemy być dla naszych klientów przewodnikami po świecie nowoczesnych technologii. Doradzamy im w codziennej pracy. Wykorzystując metody Agile i Dev-Ops programujemy, testujemy, projektujemy UX i UI.

A od tego roku, jako pierwsi w Polsce, jesteśmy AWS Premier Consulting Partner!


Co nas wyróżnia?

Partnerskie podejście i brak zadęcia! Atmosfera i kultura pracy pomaga nam przyciągać nowych ludzi, a uczciwość utrzymać klientów i budować głębsze relacje. Dlatego tworzymy środowisko, w którym każdy może rozwijać się w atmosferze zaufania i wysokiej autonomii. Bez względu na to, czy zamierzasz nauczyć się nowej technologii wykorzystując wewnętrzny program upskillowy, zdobyć certyfikat, czy poprowadzić webinar - PGS Software to możliwości i aż 6800 PLN rocznego budżetu rozwojowego dla Ciebie.

Zaaplikuj do nas i przekonaj się sam!


Opinie o PGS Software (0)

Dodaj opinię

Stos technologiczny

DevOps.NETBig DataQAFrontendAWSAzureGoogle CloudAndroidNodeJSPython