Neuroróżnorodność w miejscu pracy
24.05.20212 min
Bulldogjob

Bulldogjob

TTE 2021: Pracownicy ProData Consult bardzo zadowoleni z pracy i ról w zespołach

Dowiedz się, co wpłynęło na świetne wyniki certyfikacji Top Tech Employer 2021 w firmie ProData Consult!

TTE 2021: Pracownicy ProData Consult bardzo zadowoleni z pracy i ról w zespołach

ProData Consult, firma konsultingowa IT dostarczająca dopasowanych specjalistów IT dla swoich klientów, otrzymała tytuł Top Tech Employer 2021, będący wynikiem pozytywnej certyfikacji przyznawanej przez Bulldogjob.pl. Tytuł ten przyznawany jest za bycie wzorowym pracodawcą w branży. Na decyzji tej zaważyło wiele czynników, m.in. te dotyczące środowiska pracy, czy rozwoju pracowników, które opisaliśmy tutaj

W tym artykule skupimy się na tych aspektach firmy, które wypadły nadzwyczaj dobrze na tle innych firm i sprawiły, że firma ProData Consult w szczególny sposób zasłużyła na certyfikację.

Najlepsze wyniki z badania

Zacznijmy od tego, że większość pracowników uznała, iż procedury niezwiązane z wytwarzaniem oprogramowania, nie są dla nich w ogóle uciążliwe. Jest to dobry wynik i nie wskazuje, żeby były jakieś duże problemy w tym obszarze. Co więcej, 93,9% respondentów czuje, że team techniczny i managerski mają wspólne cele. Pomimo że nie była to część oceny, to wynik ten dobrze pokazuje, że cele w organizacji są spójne.

W badaniu online bardzo wyraźnie widać, że pracownicy są zadowoleni z pracy i czerpią z niej sporą satysfakcję - potwierdzająco odpowiedziało 93,9%. Zdecydowana większość pracowników uważa również, że ich rola w zespole się liczy - tutaj na tak odpowiedziało 90,3% badanych, a co równie ważne, to to, że 90,6% respondentów powiedziało, iż poleciłoby pracę w ProData Consult znajomemu, co bardzo dobrze świadczy o firmie.

Niezwykle dobre wyniki widać również w kategorii rozwój. Mogliśmy się tutaj np. dowiedzieć, iż 80% badanych czuje, że ma się od kogo uczyć w swojej organizacji, a 75% respondentów czuje, że ProData wspiera ich rozwój zawodowy. Warto również zaznaczyć, że 71% pracowników czuje, że ProData jest w stanie spełnić ich aspiracje zawodowe. 

Przebadani pracownicy ProData Consult bardzo sobie również cenią atmosferę, jaka panuje w pracy - 87,5% badanych bardzo odpowiada atmosfera jaka panuje w firmie. 81,2% respondentów twierdzi natomiast, że dobrze im się współpracuje z członkami teamu - to niezwykle dobry wynik. I na koniec warto dodać, że 87,9% badanych pracowników ProData Consult powiedziało, że czuje, iż w zespole panuje duch pracy zespołowej.

Ocena końcowa

ProData Consult jest świetnym miejscem pracy dla osób doświadczonych, a zwłaszcza takich, które cenią sobie niezależność. Nie jest to jednak firma dla każdego - niemniej jednak nie przeszkadzało to w tym, aby przyznać ProData Consult tytuł Top Tech Employer 2021.

Oto, jak prezentuje się ocena końcowa:

<p>Loading...</p>