17.05.20212 min
Bulldogjob

Bulldogjob

ProData Consult z tytułem Top Tech Employer 2021

ProData Consult, firma konsultingowa IT, otrzymała tytuł Top Tech Employer 2021, który jest wynikiem pozytywnej certyfikacji, przyznawanej przez redakcję Bulldogjob.

ProData Consult z tytułem Top Tech Employer 2021

ProData Consult, firma konsultingowa IT zajmująca się dostarczaniem dopasowanych specjalistów IT dla swoich klientów, otrzymała tytuł Top Tech Employer, będący wynikiem pozytywnej certyfikacji przyznawanej przez Bulldogjob.pl. Oznacza to, że ProData Consult jest jednym z najlepszych pracodawców IT w Polsce!

Co wpłynęło na ocenę i dlaczego ProData Consult otrzymał certyfikat Top Tech Employer 2021?

ProData Consult jest firmą, w której panuje wysoki poziom zadowolenia z pracy - 94% deklaruje, że ich praca się liczy, a 90% poleciłoby ProData Consult swoim znajomym. Dodatkowo poziom satysfakcji z wykonywanej pracy również jest wysoki. Zdecydowanie wrażenie robi też staż pracujących tu osób, co sugeruje, że firma stawia na ekspertów.

Co więcej, wyniki ankiety online wyraźnie pokazują, że projekty, które ProData Consult realizuje, są bardzo różne. Istotne jest tutaj również to, że brak standaryzacji po stronie technicznej może być szansą na to, aby oferować kontraktorom różne wyzwania. Trzeba jednak zauważyć, że z pozycji firmy ciężko jest wymóc utrzymanie określonego standardu na kliencie.

Co to Top Tech Employer i jaki jest jego cel?

Celem certyfikacji jest znalezienie oraz promowanie najlepszych pracodawców IT w Polsce, a cały proces oparty jest o merytoryczną ocenę działań firmy w obszarze IT. Najlepszym pracodawcą IT można określić organizację, która daje swoim pracownikom zarówno satysfakcję z pracy, jak i spełnia współczesne standardy rynkowe w zakresie technologii i praktyk programistycznych.


Top Tech Employer to szczegółowa analiza 6 obszarów:

  • środowiska pracy,
  • procesów wytwarzania oprogramowania, 
  • zadowolenia z architektury i kodu, 
  • satysfakcji z pracy, 
  • rozwoju, 
  • teamworkuOto wyniki, jakie uzyskał ProData Consult:Badanie trwa kilka tygodni i składa się z 5 etapów:

1 etap - ankieta online, w którą wypełniają pracownicy działu IT 
2 etap - analiza wyników 
3 etap  - postawienie hipotez na podstawie wyników z ankiety online
4 etap - wywiady pogłębione, przeprowadzone osobiście z przedstawicielami zespołów IT, szczere rozmowy na temat tego jak jest
5 etap - podsumowanie, zebranie wyników i wystawienie oceny

ProData Consult jest świetnym miejscem pracy dla osób doświadczonych, a zwłaszcza takich, które cenią sobie niezależność. Nie jest to jednak firma dla każdego. Nie przeszkadzało to jednak w tym, aby przyznać ProData Consult tytuł Top Tech Employer 2021.

Jeśli powyższe informacje są zachęcające, to zajrzyj na profil ProData Consult, ponieważ jest to jeden z najlepszych pracodawców IT w Polsce. 

<p>Loading...</p>