Neuroróżnorodność w miejscu pracy
28.09.20212 min
Bulldogjob

Bulldogjob

Polski Ład a formy opodatkowania w IT - wideo

Obejrzyj film, który odpowie na Twoje pytania dotyczące podatków w związku z Polskim Ładem.

Polski Ład a formy opodatkowania w IT - wideo

Czym jest Polski Ład, co może oznaczać dla branży IT? Jakich zmian powinniśmy się spodziewać? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w zapisie wideo naszego live’a, który zrobiliśmy na naszym Facebooku. 

Gościem CEO Bulldogjob Iwony Tur był Karol Kozieł - radca prawny prowadzący w Warszawie Kancelarię Prawa IP. Specjalizuje się w zakresie prawa nowych technologii i ochrony danych osobowych. Karol był wieloletnim dyrektorem prawnym Grupy eSky.


Oglądając nagranie, dowiesz się, jak się przygotować do nadchodzących zmian już teraz i co może nas czekać w związku z nowym prawem. Masz dylemat, czy wybrać ryczałt, przejść na UoP lub zdecydować się na IPBOX? Odpowiedzi masz jak na dłoni od naszego eksperta! 

Najaktualniejsza treść przepisów dostępna jest na stronie sejm.gov, gdzie również na bieżąco aktualizowana jest oś czasu z informacją o tym jak procedowana jest ustawa. My również już po live'ie publikowaliśmy aktualizację dotyczącą składek zdrowotnych. Informowaliśmy Was o tym, że zaproponowano nowe zmiany w składce zdrowotnej, wprowadzono progi dla osób rozliczających się ryczałtem. 

Z naszego wideo osadzonego w tym artykule, dowiecie się m.in:

  • skąd bierze się tak duża liczba programistów zatrudnionych na umowę o pracę w polskiej branży IT,
  • jak obliczyć sobie, ile możesz stracić albo zyskać na nowych przepisach,
  • jaki kierunek powinieneś obrać, jeśli prowadzisz działalność gospodarczą,
  • kiedy warto zastanawiać się nad ryczałtem


i kilka innych tematów — na wymienianie ich trzeba by było poświęcić osobny artykuł! Najlepiej będzie, jeśli po prostu włączysz to wideo i się przekonasz.

Jak pisaliśmy powyżej, będziemy dla Was na bieżąco aktualizować zmiany w tych przepisach, byście się mogli jak najlepiej do nich przygotować. 

<p>Loading...</p>