Sytuacja kobiet w IT w 2024 roku
12.10.20212 min
Bulldogjob

Bulldogjob

Hackathon BEST Hacks 2021 nadchodzi

Hackatony, to świetna forma sprawdzenia swoich umiejętności i nakarmienie ducha rywalizacji w krótkim czasie.

Hackathon BEST Hacks 2021 nadchodzi

Wspomnień czas. Pamiętasz, jak na studiach kombinowaliście z kumplami jak ugryźć temat i stworzyć fajne rozwiązanie? To kimanie po kątach i opychanie się pizzą do oporu? Do dziś miło wspominam ten dreszczyk emocji na końcówce przed oddaniem projektu.

Krótkie przypomnienie zasad


Założeniem hackatonu jest udział w kilkugodzinnym konkursie wraz ze swoim zespołem. Dream team powinien liczyć max 4 ogarniaczy i wśród nich wybierasz kapitana. Z głową pełną pomysłów idziesz na żywioł, by kilkugodzinnym maratonie programowania stworzyć najlepszą apkę/program/projekt, który oczaruje Jury.


Podczas zmagań możecie liczyć na wsparcie mentorów - doświadczonych speców z różnych dziedzin, posiłek i napoje. Jako tło do pracy będzie Ci towarzyszył szum brainstormów, powarkiwania irytacji i śmiechy z głupawki pod koniec. Pamiętaj -  nie bierzemy jeńców! 

BEST Hacks Healthcare 2021


W tym roku tematem przewodnim jest wsparcie służby zdrowia, która zmaga się ze skutkami pandemią. Zaproponowane przez uczestników hackatonu rozwiązania, mają w przyszłości pozwolić na usprawnienie działania instytucji medycznych, pracy lekarzy, czy obsługi pacjentów również w świetle kolejnych fal wirusa.

Startujemy w piątek 15 października od zasad konkursu i przedstawienia zadania. Następnie uczestnicy wezmą udział w webinarach wyjaśniających zagadnienie zarówno od strony technicznej jak i praktycznej, by mieli pełną jasność zagadnienia, z jakim się mierzą. Finalne efekty prac zespołów będziemy mogli podziwiać w sobotę 16 października.

Wydarzenie będzie streamowane, zatem gorąco zapraszamy do kibicowania i wybrania faworytów spotkania. Pokażemy prace uczestników w różnych fazach projektu oraz będziemy z nimi przeprowadzać wywiady.

Dołącz do nas i dopinguj uczestników :)


Więcej szczegółów o wydarzeniu znajdziesz na FB lub stronie Best hack.

<p>Loading...</p>