15.11.20222 min
Bulldogjob

Bulldogjob

DataArt z tytułem Top Tech Employer 2022

Firma DataArt po raz drugi otrzymała tytuł Top Tech Employer! To wynik pozytywnej certyfikacji przyznawanej przez redakcję Bulldogjob.

DataArt z tytułem Top Tech Employer 2022

Z przyjemnością informujemy, że firma DataArt, zajmująca się inżynierią oprogramowania, otrzymała tytuł Top Tech Employer, będący wynikiem pozytywnej certyfikacji przyznawanej przez Bulldogjob.pl, dołączając przy tym do elitarnego grona najlepszych pracodawców dla IT w Polsce!

Co wpłynęło na ocenę i dlaczego firma DataArt otrzymała certyfikat Top Tech Employer 2022?

Już po raz drugi przeszliśmy przez certyfikację Top Tech Employer z DataArt. Od pierwszego razu firma odnotowała szybkie powiększenie zespołu, od 3000 do około 6000 pracowników.

W ubiegłorocznej edycji DataArt była jedną z najsilniejszych testowanych przez nas firm. Możliwość wpływania na proces wytwarzania oprogramowania podczas pracy z klientami zewnętrznymi była imponująca. To obszar, z którym zmaga się większość firm konsultingowych IT.

Dobrze dopracowane projekty są świetnym środowiskiem do rozwijania swoich umiejętności a technologie są dobrze dopasowane do stawianych wyzwań. Większość respondentów była też bardzo zadowolona z poziomu umiejętności swoich współpracowników.

DataArt jest odpowiednim miejscem dla osób proaktywnych i komunikatywnych. Większość pracowników nadal jest zmotywowana i zadowolona ze swojej pracy, projektów i firmy.

Hasło „People First” znajduje odzwierciedlenie w codziennych działaniach. Zachowana jest też równowaga między życiem zawodowym a prywatnym.

Co to Top Tech Employer i jaki jest jego cel?

Celem certyfikacji jest znalezienie oraz promowanie najlepszych pracodawców IT w Polsce, a cały proces oparty jest o merytoryczną ocenę działań firmy w obszarze IT.

Najlepszym pracodawcą IT można określić organizację, która daje swoim pracownikom zarówno satysfakcję z pracy, jak i spełnia współczesne standardy rynkowe w zakresie technologii i praktyk programistycznych.

Top Tech Employer to szczegółowa analiza obszarów:

  • wynagrodzenia,
  • procesów wytwarzania oprogramowania, 
  • zadowolenia z architektury i kodu, 
  • satysfakcji z pracy, 
  • rozwoju, 
  • teamworku.

Oto wyniki, jakie uzyskała firma DataArt:

Mając na uwadze powyższe, z czystym sercem możemy polecić Ci DataArt jako świetne miejsce pracy

<p>Loading...</p>