12.01.20221 min
Redakcja Bulldogjob

Redakcja Bulldogjob

Czwartki z programowaniem: Podstawy Kotlina

Weź udział w cyklu wykładów organizowanych przez SGH i UW, których celem jest podzielenie się wiedzą oraz najlepszymi praktykami programowania.

Czwartki z programowaniem: Podstawy Kotlina

W ramach akcji "Podaj dalej programowanie" samorządy warszawskich uczelni SGH i UW organizują cykl wykładów o programowaniu. Do eventu zostali zaproszeni programiści i entuzjaści programowania, którzy podzielą się wiedzą i najlepszymi praktykami.

Data: 13 stycznia 2022, godz. 18:30

Miejsce: Uniwersytet Warszawski, Wydział Chemii, ul. L. Pasteura 1, sala im. Marii Skłodowskiej — Curie, I piętro (obok dziekanatu).

"Podstawy Kotlina"


Ciężko teraz o dziedzinę nauki, w której programowanie nie jest przydatne. W niektórych jest wręcz niezbędne. Dowiedz się, czemu warto uczyć się Kotlina — prostego i przyjemnego języka programowania. Poznaj jego podstawy — zmienne, instrukcje warunkowe i pętle. Zobacz, jak szybko i samodzielnie napisać swój pierwszy program.


Prelegent: Ryszard Grodzicki

Fullstack Software Developer. Ponad 6 lat doświadczenia w Javie i technologiach opartych na JVM, z czego 3 lata doświadczenia w Kotlinie. Realizowane projekty m.in. dla Mercedes-Benz Leasing, Plenti, Netsprint.

Absolwent Informatyki na Politechnice Warszawskiej na wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych. Po godzinach pasjonat muzyki (gitara, klawisze) i biegacz.

Sponsorem wydarzenia jest Allegro TECH i JetBrains. My natomiast występujemy w roli partnera wydarzenia :).

Zapraszamy -> dołącz do nas na meetupie


Środki bezpieczeństwa w związku z rozprzestrzenianiem się COVID-19

Maseczki są wymagane. Wydarzenie odbędzie się w zamkniętym pomieszczeniu.

Środki bezpieczeństwa wprowadzone przez gospodarza. Meetup nie ponosi odpowiedzialności za ich zapewnienie i egzekwowanie.

Dołącz do nas tutaj >>.

<p>Loading...</p>