Ericsson

Ericsson

3.8 (4 reviews)

5 lokalizacji
2400

Firma

Ericsson, jeden z największych na świecie dostawców produktów teleinformatycznych dla operatorów sieci komórkowych, oferuje efektywne rozwiązania działające w czasie rzeczywistym, które pozwalają nam wszystkim swobodniej studiować, pracować i żyć w zrównoważonych społecznościach na całym świecie. Obecnie, niemal 40% światowego ruchu mobilnego obsługiwanego jest przez sieci Ericsson. Rozwiązania Ericsson zmieniają świat już od ponad 140 lat. Firma posiada aż 45 tysięcy patentów.

Ericsson działa w ponad 180 krajach na świecie i zatrudnia przeszło 100 tysięcy pracowników. W Polsce, działamy już od 1904 roku, kiedy to uruchomiona została pierwsza centrala telefoniczna Ericsson. Jesteśmy liderem przygotowań do wdrożenia technologii 5G w Polsce. Współpracujemy z uczelniami i operatorami oraz aktywizujemy lokalne start up-y w upowszechnianiu 5G.

Zawsze angażowaliśmy się w rozwój technologii z myślą o poprawie jakości życia oraz wspieraniu pozytywnych zmian społecznych. Ideą, która nam przyświeca jest „Technology for Good”

Opinie o Ericsson (0)

Dodaj opinię

Stos technologiczny

C++JavaPythonPerlBashJavaScriptErlangHTML.NetC#SQLIoT2G3G4G5GLinuxTelecommunication

Ericsson / Blog Readme

Czytaj więcej