IDEMIA

IDEMIA

4.2 (1 reviews)

Łódź
320

Firma

Misją IDEMIA jest sprawić, aby codzienne czynności, jak wykonywanie płatności czy weryfikacja tożsamości stały się dla każdego w pełni wygodne i bezpieczne, zarówno w realnym, jak i cyfrowym świecie. 


Tworzymy systemy IT, które zastępują fizyczne dokumenty tożsamości, karty płatnicze i karty SIM. Nasze produkty to aplikacje i urządzenia, które pozwalają poprzez zeskanowanie twarzy przejść kontrolę paszportową na lotnisku, a po odbiciu linii papilarnych wejść do biura lub na stadion sportowy. Jesteśmy autorami mobilnej wersji prawa jazdy, która jest pełnoprawnym dokumentem funkcjonującym w kilku stanach USA. Dzięki naszemu oprogramowaniu można zapłacić w sklepie internetowym jednym kliknięciem, a nowy numer telefonu zainstalować na urządzeniu wchodząc na stronę operatora. A to tylko nieliczne przykłady z wielu zaawansowanych rozwiązań, nad którymi codziennie pracują nasi inżynierowie. 


Naszymi partnerami są technologiczni giganci, tacy jak Apple, Samsung, Google, Orange oraz wielu innych.


IDEMIA ma główną siedzibę we Francji, na świecie zatrudnia 15 000 osób. W polskim oddziale firmy pracuje ich 320  – Programistów Java, Scala, Kotlin, Ekspertów Cloud (Azure/ AWS), Inżynierów Quality Assurance i Site Reliability. Naszych ludzi wyróżnia szczególny rodzaj energii i odwagi połączonej z pewnością siebie. Na co dzień rozwiązujemy skomplikowane i zaawansowane problemy. Aby do nas dołączyć, należy udowodnić znajomość wielu nowych narzędzi i technologii, ale za to można być pewnym, że będzie się je później wykorzystywać w swojej pracy na co dzień i nigdy nie zostanie w tyle!

Nasze wyjątkowe biuro na ul. Jaracza 62, w Łodzi – zrewitalizowana willa Kestenberga i sąsiadujący z nią ogród, to miejsce wielu regularnych spotkań naszych zespołów. Które, często na leżaku i przy grillu, debatują na temat technologii. Blisko też współpracujemy z naszymi kolegami z Francji, USA, Indii, Rumunii, Hiszpanii i innych miejsc, na dosłownie całym, świecie. 


Stos technologiczny

SwiftJavaScalaPythonObjective-C

Opinie o IDEMIA (0)

IDEMIA / Blog Readme

Czytaj więcej