Cinkciarz.pl Sp. z o.o.

Cinkciarz.pl Sp. z o.o.

3 lokalizacje
250

Firma

Jesteśmy międzynarodowym fintechem, który umożliwia dostęp do wielowalutowych usług finansowych: wymiany walut, przekazów pieniężnych, płatności online, rynku Forex i pożyczek wielowalutowych. Po 10 latach działalności - jako najwyżej sklasyfikowana prywatna firma z polskim kapitałem - zajmujemy 8. miejsce na Liście 200 Największych Polskich Firm tygodnika „Wprost”. Naszą aplikację do wymiany walut pobrano 1,6 mln razy. Za nasze sukcesy odpowiada kadra niemal 250 specjalistów pracujących w Zielonej Górze, Wrocławiu, Warszawie, Chicago i Limassol. Dołącz do nas i stań się częścią globalnej marki. 

System rozwiązań, które oferujemy, to innowacyjny produkt finansowy w całości zaprojektowany i wdrożony przez nasz zespół IT.  Tworzymy serwis z którego korzystają przedsiębiorstwa, instytucje, klienci biznesowi oraz klienci indywidualni.

Dostarczamy usługi z wykorzystaniem nowatorskich rozwiązań. Nasi Użytkownicy mają dostęp do szeregu narzędzi, które wspierają realizowane przez nas usługi.

Nasze działania mają bezpośredni, widoczny wpływ na biznes.  Wszystko co robimy, wdrażane jest w niedługim czasie jako produkt na rynku. Przykładem takiego rozwiązania jest np. dedykowana platforma pozwalająca na ekspresowe zawieranie transakcji, według indywidualnie ustalonych kursów walut.

Przygotowaliśmy również aplikacje mobilne na najpopularniejsze systemy operacyjne. Nasza spółka jest jedną z pierwszych na świecie firm, które stworzyły aplikację finansową na Google Glass™. Jesteśmy również obecni m.in. na SmartTV, Apple Watch oraz Android Wear.

Stos technologiczny

iOSSwiftwatchOSvOSJava 1.8HibernateSpringJPAMySQLPostgreSQLJava 9NoSQLJavaScriptCQRSSCRUMPHPCakePHPSymfonyHTML5CSS3PHP7PHPUnit.NETC#.NET Framework 4.7.NET Core 2.0JQueryBootstrapReactNode.jsGulp.jsWindowsKubernetesOctopus

Opinie o Cinkciarz.pl Sp. z o.o. (0)

Cinkciarz.pl Sp. z o.o. / Blog Readme