emagine Polska

Warszawa
1400

Firma

Jesteśmy jedną z największych międzynarodowych firm konsultingowych z siecią placówek w Polsce, Danii, Szwecji, Norwegii, Niemczech i Holandii, Wielkiej Brytanii, Irlandii i Indiach. Zatrudniamy najlepszych na rynku specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży IT. Cały czas poszerzamy naszą bazę konsultantów. Trzymamy rękę na pulsie i angażujemy się w najbardziej innowacyjne projekty, adaptując się do ciągle zmieniającego się świata IT oraz coraz wyższych wymagań kandydatów.

Nasze działania prowadzimy od ponad 25 lat, a stały wzrost zapewnił nam czołową pozycję wśród liderów rynku IT w regionie. W Polsce, dzięki naszemu wzrostowi ok 30% rok do roku, plasujemy się na 2 pozycji w rankingu firm outsourcingowych i konsultingowych IT. 
Zebraliśmy 33 opinii o emagine Polska od pracowników z IT z tej firmy. Odpowiedzi weryfikowaliśmy jeszcze raz w wywiadach pogłębionych, żeby mieć pewność czy na pewno tam tak jest. Dzięki temu widzisz, jak jest w środku, czym się wyróżnia ta firma. Czy jest dla Ciebie? emagine Polska wyróżnia się:

Na podstawie 33 opinii pracowników IT.

Środowisko pracy

4.4

Proces wytwarzania oprogramowania

4

Satysfakcja

4.5

Wrażenie robi staż pracujących tu osób, widać, że firma stawia na ekspertów, a 90% zapytanych pracowników/współpracowników poleciłoby ProData Consult swoim znajomym.

Adam Kukołowicz, CTO Bulldogjob

Stos technologiczny

.NetJavaJavascriptC++programmingconsultingQAAndroidiOSCloudBig DataDBADevOpsPHPHTML5AngularJSScrumAgileC#PythonSwiftSharePointTesting