emagine Polska

3 lokalizacje
1400

  Firma

  Wiodąca firma Konsultingu IT


  emagine jest największą na rynku skandynawskim i drugą w Polsce firmą świadczącą usługi z zakresu outsourcingu i konsultingu IT. Nasze ponad 30-letnie doświadczenie na ryku gwarantuje najwyższą jakość i pełne zadowolenie zarówno klientów jak i konsultantów. Nasza centrala znajduje się w Kopenhadze. Posiadamy także biura w innych krajach Europy i Azji.

  Nasza umiejętność słuchania, rozumienia i dostosowania się do priorytetów i szczególnych wyzwań, z którymi mierzą się nasi klienci i konsultanci pozwala nam wywierać realny wpływ na otoczenie i tworzyć wartość dodaną, co ostatecznie przekłada się na wartościową współpracę.

  Jesteśmy emagine i wsłuchujemy się w Twoje potrzeby.

  Sociale

  Opinie o emagine Polska (0)

  Dodaj opinię

  Stos technologiczny

  Języki i frameworki

  Java
  Spring
  .NET
  C
  C++
  C#
  Python
  JavaScript
  PHP
  TypeScript
  Go
  Angular
  React
  Laravel
  Visual Basic
  SQL
  R
  Vue
  Spring Boot

  Nasz zespół

  person

  Ewa Jóźwiak

  Head of People Experience & EB

  Swoją przygodę z emagine rozpoczynała od stanowiska HR Managera. Obecnie jako Head of People Experience & EB, odpowiedzialna za relacje firmy ze specjalistami IT. To już jej szósty rok w emagine i dwunasty w roli związanej z zarządzaniem zasobami ludzkimi i rekrutacją. Dyplom Magistra ds. Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji uzyskała na Uniwersytecie Warszawskim. Posiada także tytuł Licencjata Pedagogiki Uniwersytetu Gdańskiego.
  person

  Ewelina Kałdunek

  Dyrektor Nearshoringu

  Z emagine związana jest od ponad 3 lat, obecnie pełniąc rolę Dyrektor Nearshoringu. Do jej zadań należy zarządzanie działem składającym się z zespołu sprzedażowego i rekrutacyjnego oraz koordynacja współpracy z klientami skandynawskimi. Swoje doświadczenie w branży zdobywała w takich firmach jak Avenga oraz Connectis. Jest absolwentką kierunku zarządzania Społecznej Akademii Nauk.
  person

  Paulina Sawa-Oponowicz

  Dyrektor ds. Biznesu Lokalnego

  W emagine odpowiedzialna za relacje z rodzimymi klientami firmy oraz pozyskiwanie nowych. Na stanowisku Dyrektor ds. Biznesu Lokalnego zarządza dużym zespołem wysoce wykwalifikowanych specjalistów ds. rekrutacji oraz account managerów. Absolwentka MBA, IES Coach, a także konsultantka kryzysowa oraz moderatorka design thinking. Stale rozwija swoje kompetencje w tematyce przywództwa, business coachingu oraz efektywności sprzedaży.

  Benefity

  Pakiety i dofinansowania

  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
  • Pakiet sportowy

  Udogodnienia w biurze

  • Parking dla rowerów
  • Prysznic
  • Owoce
  • Przekąski
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje

  emagine Polska / Blog Readme