ASTEK Polska

ASTEK Polska

Warszawa
800

Firma

ASTEK Polska to założony w 2007 roku oddział międzynarodowej Grupy ASTEK, specjalizujący się w outsourcingu kadry IT i realizacji projektów informatycznych. Nasi Eksperci dostarczają innowacyjne rozwiązania, które przekładają się na wzrost efektywności biznesowej naszych Klientów.

ASTEK Polska przenosi na polski rynek sprawdzone rozwiązania z sektora IT, w oparciu o wieloletnie działanie Grupy ASTEK na arenie międzynarodowej. Dzięki zbieranemu od 1988 roku doświadczeniu z zakresu konsultingu IT oraz inżynierii oprogramowania zdobytemu w 13 krajach, jesteśmy ekspertami w outsourcingu IT.

Posiadamy bogate portfolio kompetencji technicznych oraz doskonale znamy specyfikę biznesu w różnych sektorach: bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, hi-tech, farmacji, logistyki i innych.  Obecnie zatrudniamy ponad 800 specjalistów IT, pracujących przy projektach w Polsce oraz za granicą.

Stos technologiczny

JavaScriptAndroidQA.NETCloudBig DataDBAiOSDevOpsPHPHTML5AngularJSScrumAgileSAPC++OracleC#J2EEnodeJSWebLogicPL/SQLJbossTomcatPythonHybris

Opinie o ASTEK Polska (0)

ASTEK Polska / Blog Readme