SoftwareMill

Umiejętności techniczne cenione u nas

O nas

SoftwareMill jest firmą konsultingowo-programistyczną, tworzącą oprogramowanie na zamówienie dla klientów na całym świecie. Specjalizujemy się w projektach backend i end-to-end obejmujących m.in. systemy rozproszone i big data, uczenie maszynowe, analitykę danych i rozwiązania oparte o blockchain. 

Posiadamy unikalną, w 100% zdalną i płaską strukturę. Nasz zespół składa się z 44 specjalistów, głównie inżynierów oprogramowania, DevOps, QA i UX. Naszym celem jest dostarczać oprogramowanie, które ma realny wpływ na biznes naszych klientów. Opieramy się o tradycyjną etykę pracy i wartości, które przekładają się bezpośrednio na jakość naszych systemów, pomagając klientowi odkryć jego rzeczywiste potrzeby i cele. 

Jesteśmy naprawdę dobrzy w:

  • Java i Scala
  • Technologie JVM
  • Big Data
  • Blockchain
  • Machine learning

Od ponad 9 lat zapewniamy zwinne zespoły deweloperskie dla wielu klientów, od małych startupów po duże korporacje z USA, Australii, Afryki Południowej i Europy.

Java i Scala to nasze narzędzia techniczne z wyboru. Bez względu na to, czy budujemy od zera dużą aplikację, czy pracujemy dla startupów, uwielbiamy korzystać z tych technologii.

Udzielamy się w społeczności blogując, będąc speakerami na mniejszych i większych konferencjach IT, rozwijając projekty open-source oraz organizując Scalar’a - największą konferencję o Scali w Europie Środkowej. 

W ramach działu R&D pracujemy przy projekcie satelity PW-Sat2. Jesteśmy technologicznymi partnerami Lightbend’a, Datastax’a (Cassandra), Confluent’a (Kafka).


Rekrutujemy

Brak ofert
Zobacz też inne firmy