SuperBohaker

Hakersi
Junior
Rekrutacja online
Zdalnie
Praca zdalna
100%

Twoje zadania

  • Dawanie nam - Hakersom - szansy na lepszy start w dorosłość dzięki nauce.
  • Umożliwianie przekazywania sprzętu do nauki zdalnej dla tych z nas, którzy wciąż nie mają do niego dostępu.

Szukamy osób do naszej społeczności, która pomoże nam - dzieciom wykluczonym cyfrowo - zmienić naszą przyszłość. Przy wsparciu SuperBohakerów przeprowadzamy atak na sytuację, w której się znaleźliśmy. Potrzebujemy pomocy w usamodzielnieniu się poprzez dostęp do nowych technologii i kompetencji cyfrowych. Aplikuj i wesprzyj nas na portalu zrzutka.pl

Wynagrodzenie:

bezcenne/pomaganie nie ma ceny/poczucie spełnienia/satysfakcja/zależy od Ciebie/uśmiech bombelka

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny wykonywania obowiązków (w zasadzie o każdej porze dnia i nocy, jak tylko przyjdzie Ci ochota).
  • Praca zdalna - obowiązki możesz wykonywać z każdego miejsca na ziemi, w którym jest internet.
  • Prestiż i wyjątkowe traktowanie z racji objętego stanowiska.
  • Dozgonną wdzięczność naszą oraz wszystkich pracowników fundacji.
  • Poczucie, że Twoja praca ma sens i realne znaczenie.

Benefity pracownicze:

  • Brak dress code - możesz pracować absolutnie tak, jak Ci wygodnie.
  • Brak calli, konferencji i konwersacji online - nie musisz sprzątać mieszkania ani zakładać góry od garnituru.
  • Graficzna identyfikacja - otrzymujesz identyfikator z nazwą stanowiska.
  • Możliwość podzielenia się w swoich mediach społecznościowych wykonywaną pracą i objętym stanowiskiem (+ jako pracodawca zupełnie nie interesują nas treści w Twoich social mediach, nie prześwietlimy Twojego profilu!).
  • W sumie Ty sam decydujesz o wynikach rekrutacji.

Kogo szukamy?

Wymagania:

  • Połączenie internetowe.
  • Posiadanie konta w banku i chęć przekazania darowizny.
  • Mile widziany mail.
  • Dobre serce i chęci do pomagania.

Proces rekrutacji

- 0 dni
Sam o tym decydujesz :)

Hakersi

Kraków
Technologie i umiejętności
  • Chęć wsparcia potrzebujących dzieciaków :)