22.02.20221 min
Bulldogjob

Bulldogjob

Zostań Superbohakerem i pomóż dzieciakom

Pomagaj i walcz z cyfrowym wykluczeniem, podnosząc kompetencje dzieciaków z trudnych środowisk, żeby w po osiągnięciu pełnoletności miały większe szanse na godne życie.

Zostań Superbohakerem i pomóż dzieciakom

Szukamy Wolontariuszy

Śpieszymy z informacją, że nasi przyjaciele z Fundacji Sarigato poszukują wolontariuszy, którym nie jest obojętny los ich podopiecznych. Jeśli dysponujesz chęcią i odrobiną wolnego czasu, zgłoś się do zespołu. Obecnie potrzebują specjalistów do projektów:

  1. Hakerskie kursy— specjaliści z większym zasobem czasu do prowadzenia kursów z nowych technologii dla dzieciaków. Prowadź kursy z grafiki, programowania i robotyki.
  2. Hakerskie korki— korepetytorzy do pomocy w nadrabianiu zaległości w szkole.


Co istotne, zanim zaczniesz zajęcia z ich podopiecznymi, przygotują Cię do tego zadania, udzielają wskazówek i niezbędnych informacji. W każdej chwili będziesz mógł liczyć na wsparcie Doroty — Koordynatorki kursów i korepetycji.

W ramach projektu Hakersi fundacja o piekuje się dziećmi z domów dziecka, pieczy zastępczej lub świetlic środowiskowych.

Masz wątpliwości, czy dasz radę?

Dasz 😉 Przekonaj się i pogadaj z nimi bezpośrednio. Fundacja przygotuje Cię od strony pedagogicznej i zadba o dobry start. 

Co robią Hakersi? Pomagają i walczą z cyfrowym wykluczeniem, podnoszą kompetencje dzieciaków z tak zwanych trudnych środowisk (domy dziecka, piecze zastępcze, świetlice środowiskowe),  żeby w po osiągnięciu pełnoletności miały większe szanse na godne życie.

<p>Loading...</p>