21.09.20222 min
Bulldogjob

Bulldogjob

Weź udział w konferencji 4Developers!

Dowiedz się, jakie korzyści płyną z uczestnictwa w festiwalu 4Developers!

Weź udział w konferencji 4Developers!

Tych konferencji IT nie przegap jesienią! Mowa o lokalnych edycjach 4Developers - największego Interdyscyplinarnego Festiwalu IT dla programistów w Polsce. 

W tym roku organizatorzy ponownie przenoszą konferencję na lokalny grunt. Spotkania odbędą się w Katowicach, Poznaniu, Wrocławiu oraz Łodzi. 

Kameralne zjazdy 4Developers to kilka ścieżek do wyboru, merytoryczne wykłady, świetni prelegenci i otwarta atmosfera. Lokalna formuła pozwala na osobiste poznanie ekspertów i wymianę doświadczeń. 

Rozkład jazdy 

Cykl kameralnych spotkań rozpocznie się w Katowicach 11.10.2022, na salach będą wybrzmiewać wykłady z zakresu ścieżek: Architektury Aplikacji, Testerskiej, JavaScript oraz Java

27 października 2022 r. w Poznaniu będzie można zaczerpnąć wiedzę w ramach ścieżek: Architektury Aplikacji, Cloud, JavaScript, Java

Kolejnym przystankiem będzie Wrocław. 08.11.2022, gdzie będzie można zgłębić wiedzę z zakresu: Architektury Aplikacji, .NET, JavaScript, Java. 

Podróż zakończy się 29.11.2022 w Łodzi. Tam 4 ścieżki tematyczne do wyboru: JavaScript, Java, .NET, Cloud

Chcesz wystąpić w roli Prelegenta? 

Call for Papers na lokalne edycje jest już otwarte. Organizatorzy poszukują ambitnych i pełnych pasji osób, które podzielą się swoją wiedzą z uczestnikami 4Developers. Możecie przesyłać propozycje tematów w obszarze: Architektur Aplikacji, Cloud, JavaScript, Java, Testowania Oprogramowania.

Jeśli chcesz wystąpić w Łodzi, zgłoszenia można przesyłać do 30 września.

Każde zgłoszenie oceni Rada Programowa, złożona z doświadczonych ekspertów. 

A my, oczywiście, mamy dla Was kod uprawniający do 10% zniżki przy zakupie biletów z II i III rundy: BULLDOGJOB10.

Szczegóły na stronie 4Developers.

<p>Loading...</p>