9.08.20212 min
Redakcja Bulldogjob

Redakcja Bulldogjob

Zgarnij książkę “JavaScript od podstaw” za darmo!

Weź udział w akcji "Podaj Dalej", zdobądź książkę "JavaScript od podstaw" i rozwijaj swoje umiejętności programistyczne.

Zgarnij książkę “JavaScript od podstaw” za darmo!

W poniedziałek 09.08.2021 wystartowała akcjaPodaj dalej”, której jesteśmy ambasadorem! Jako ambasador będziemy rozdawać książki pt. “JavaScript od podstaw” autorstwa Marcina Moskały.


Autor chciałby dotrzeć z książką do osób, które same nie wyszukają wiedzy potrzebnej do umiejętnego kodowania w Internecie - czy to dlatego, że nie wiedzą jak to zrobić, czy to przez przekonania utrudniające postawienie pierwszego kroku. Marcin Moskała zdecydował się więc ufundować 1000 książek w wersji "Podaj dalej".


O co chodzi w akcji?

W ramach akcji autor razem z ambasadorami rozda 1000 książek ze specjalną etykietą "Podaj dalej" - oznacza ona, że po przeczytaniu książki należy przekazać ją następnej osobie. To pierwsza taka akcja prospołeczna.


Do kogo akcja jest skierowana?

Książka jest skierowana dla każdego, kto chce zacząć swoją przygodę z programowaniem. W czasie rozdawania, nie wykluczamy nikogo. 


Każdą jednak osobę informujemy, że nie dostaje tej książki na zawsze, i że powinna niedługo przekazać ją następnej osobie.


Kiedy rozdajemy książki?

W ramach akcji odbędą się 3 tury rozdawania książek:

  • 9.08.2021 - 13.08.2021 (każdego dnia), godz 13:00 - Warszawa, ul. Nowy Świat 15/17, pod Empikiem
  • 16.08.2021 - 20.08.2021 (każdego dnia), godz 13:00 - Warszawa, pod Galerią Mokotów (wejście główne)
  • 23.08.2021 - 25.08.2021 (każdego dnia), godz 13:00 - Warszawa, Metro Ratusz Arsenał (pod pomnikiem Stefana Starzyńskiego)


Wszelkie zmiany można śledzić na Twitterze Marcina Moskały.


“JavaScript od podstaw”

Książka JavaScript od podstaw pisana była specjalnie z myślą o tej akcji. Pokazuje użyteczne podstawy JavaScript w przystępny sposób (jako dobry wstęp), a potem pokazuje do czego można wykorzystać zdobytą wiedzę oraz jak można kontynuować naukę. 

Pokazuje różne, nowoczesne (także darmowe) metody nauki programowania: od interaktywnych kursów, aż po gry programistyczne. Liczę na to, że otworzy ona oczy wielu osobom na naukę programowania.

<p>Loading...</p>